Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα μάγκες.Ειχα σταμπάρει την Σάρα από προηγούμενη τσάρκα και αποφάσισα να δοκιμάσω να δω τι ψάρια θα πιάσουμε.Ετσι λοιπόν κατέβηκα στο άδειο Μεταξουργείο για να προσθέσω μια ακόμη κατάθεση στο πορνοβιογραφικο μου.Η Σάρα λοιπόν μπήκε στο δωμάτιο μετά από 3 λεπτά και κατευθείαν μου είπε να κάτσω στο κρεβάτι γενικά δεν έκανε τίποτα στα όρθια το έκοψε κατευθείαν.Εδω άρχισαν τα καμπανακια να χτυπάνε αλλά λέω γαματο προχώρα και έτσι λοιπόν έρχεται από πάνω μου βάζει προφυλακτικο στο πουτσο ο οποίος ήταν πυρομενος και μου πήρε μια αδιάφορη πιπα ενω από αρχιδια δεν πέρασε απλώς τα άγγιξε.Ειχα καταλάβει από την αρχή ότι η τύπισσα είναι απλώς για ένα ξεφόρτωμα που λέω και στον τίτλο και τίποτε άλλο.Τελος ανέβηκε από πάνω μου και την ξεσκισα κανωντας το χρέος μου αλλά από εκεί και πέρα μόνο αυτά μετά από λίγο τελείωσα.Συμπερασματικα δεν είναι φόλα αν αναλογιστουμε ότι δουλεύει στο Μεταξουργείο αλλά σίγουρα ακόμα και στο 10ρικο υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές και σίγουρα μια από αυτές δεν είναι η Σάρα.Ειναι απλώς για ένα ξεφόρτωμα εγώ δεν θα ξαναπάω και ούτε την προτείνω αλλά για μια δοκιμή δεν χάθηκε και ο κόσμος και εν τέλει δεν είναι και η κλασσική φολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, alpula, Accountant και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού