Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιτυχής κατάθεση σε μια από τις αγαπημένες μου την Έμμυ.
Πήγα πρώτα μια τσάρκα στα διπλά στενά. Στρωσανε και καινούργια Πίσα στον δρόμο έξω από τα Δέλα. Στην εξηκιου και λοιπούς κάθετους οδούς.
Επισκέφθηκα πρώτα το 73α που ήταν η Κωνσταντίνα. Ωραίο κορίτσι πολύ μοντελε για τα γούστα μου όμως.
Ύστερα ανέβηκα πάνω στο Β. Δίνω το μπλέ παράβολο και παίρνω στο δωμάτιο απέναντι από το σαλόνι. Καθώς φρεσκαριζομαι λόγω ζέστης αν και μπανιαρισμενος από το σπίτι καλά, συνειδητοποιώ ότι το air-condition είναι σβηστό.
Ανοίγω την πόρτα καθώς περιμένω να έρθει η Έμμυ και να σου μπροστά μου με την τσατσά από πίσω να χαμογελάει.
Λέω κορίτσια το air conditionn είναι κλειστό ανάψτε το.
"Ωωωωχ κάνει η τσατσά έλα γρήγορα στο άλλο δωμάτιο, το ξεχάσαμε και μέχρι να πιάσει θα ιδρώσεις.
Έπρεπε να μου το πεις νωρίτερα."
Η Έμμυ να έχει σκάσει στα γέλια φορώντας μόνο το εσώρουχο από κάτω. Και μου λέει η τσατσά ελάτε πάρε τα ρούχα σου και πάμε στο άλλο δωμάτιο. Εκείνη την ώρα είχε μπει ένας πελάτης και κοιτούσε από το σαλόνι. Εγώ μέσα στο δωμάτιο με το μποξερακι.
Γελούσε ακόμα η Έμμυ.
Λέω περιμένετε να ντυθ...
Χαχαχα η Έμμυ.
Πάρε τα ρούχα σου και έλα έξω. Πιάνει από το χέρι η τσατσά την Έμμυ και η Έμμυ το δικό μου χέρι από αριστερά (με το δεξί κρατούσα βερμούδα, μπλούζα και παπούτσια) και μας πάει σε ένα άλλο δωμάτιο μέσα βαθιά.
Λες και μας παρέδιδε για γάμο..!
Γέλια η Έμμυ μέχρι να μπούμε μέσα.
Και εκεί αρχισαν όλα μετά. Χάδια, φιλιά στον λαιμό, να της φιλάω τα βυζάκια, να με χαϊδεύει, να με φιλάει στον λαιμό και αυτή.
Δεν άργησε να γίνει μπετοβεργα το εργαλείο μου. Μου τον πιάνει να μου τόν παίξει και λέει: ψωλαρα μου εσύ..!
Ύστερα πίπα σε στάση 69 να χαζεύω και φιλαω τον κώλο της. Πέρασμα και απο μπαλες, κοίταγμα στα μάτια και να της λέω τι ομορφιά είσαι εσύ; Τι δερματακι είναι αυτό;
Ύστερα συνέχιζε την πίπα εκθέτοντας το μουνάκι της στα πλάγια και εγώ να της χαϊδεύω την κλειτορίδα και να με κοιτάει καβλιαρικη.
Πρώτη στάση από πάνω να της λέω
-Ελα ανέβα, να σε θαυμάσω.
Το κουνούσε ωραία και με ρυθμο, παίρνοντας εκφράσεις καβλας.
Ύστερα την βάζω στα 4 και να μου λέει Μ -Μ 'αρεσει, έτσι συνέχισε μην σταματάς.
-Σ'αρεσει ο Ρυθμός μωρό μου;
-Ναιιι
Έβλεπα τα τοιχώματα της να έχουν τραβηχτει καθώς έμπαινε και έβγαινε το καβλι μου.
Ωραία αίσθηση.
Γυρνούσε και με κοιτουσε με ανοιχτό το στόμα και με καβλιαρικη έκφραση.
-Τι μωρο μου; Να την ρωτάω
- Τίποτα συνεχισε ετσιιι.
Ακούμπησα και λίγο την κωλοτρυπίδα της με το δάκτυλο.
Το τέλος με βρήκε να στραγγίζω μέσα της, πιάνοντας δυνατά τα κωλομερια της.
Ύστερα λίγο σοσιαλ, μου έδωσε και μωρομαντηλο να σκουπιστω μετά την Καποτα και με την ίδια να σκουπίζει την κρέμα της.
Bonus: καθώς ανοίγει την πορτα να βγει, απ' έξω η τσατσά να χαμογελάει βλέποντας με γυμνό να βγάζω την κόκκινη Καποτα.
-Όλα καλά να μου λέει από τον διάδρομο, εντάξει;
-Μια χαρά τέλεια να απαντάω, ευχαριστώ.
Έμμυ για μένα είναι από τις αγαπημένες μου από το 2018 την επέλεγα ακομα και όταν δούλευαν μέχρι και 5 κοπέλες.
Αυτά. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sir Sexy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.358
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, alpula, Accountant και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού