Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βικτωρια δηλωνη ουκρανη μιλφ+ και μιλά ελάχιστα ελληνικά, ίσα ίσα να αλλάξεις καμία στάση κτλ.

Στο δωμάτιό δείχνει εμφανισιακά λίγο χειρότερη από ότι στην υποδοχή.

Εκεί που είναι σούπερ είναι στην συμπεριφορά.

Πολύ χαμογελαστή με κεφι όλη την ώρα πραμα που σημαίνει ότι πιάσανε τα λεφτά σου τόπο.

Το πρώτο πράμα που πήγε να κάνει είναι να πάει να μου γλυψει τον κωλο! Δεν μου έχει ξανατυχει.

Την σταμάτησα βέβαια γιατι πάντα τον έχω βρώμικο, μην ξενερώσει και στρίψει τα μούτρα της και μετά δεν μου σηκώνεται...

Έκανε μια καλή πιπα με μπόλικο γλύψιμο στα αρχιδια και που και που πήγαινε και λίγο πιο κάτω... Απασφάλισε ο κόσμος.

Σε ότι στάση την γύρισα τον έπαιρνε κανονικότατα και ευχάριστα, μόνο που το μουνι της δεν είχε και την καλύτερη αίσθηση.

Στο τέλος έβγαλε την καποτα και με ένα τελειωτικό τσιμπουκι εχυσα στο στόμα της, ελπίζοντας μην με κόλλησε κάνα μικρόβιο στο ουροποιητικο μια και γλύφει κωλους.

Το μουνι της έχει τρίχες και με τον χαμηλό φωτισμό δεν φαίνεται καλά. Αυτό είναι λίγο ύποπτο μήπως έχει ή είχε κάνα αφροδίσιο και δεν φαίνεται. Αυτό για όσους τρώνε μουνιά στους οίκους.

Η τσατσά χρυπησε στο 10λεπτο αλλά η Βικτωρία την έγραψε και συνέχισε μέχρι να τελειώσω.

Η τελική μου εικόνα είναι εξαιρετικά καλή λόγο ζέστης συμμετοχής, αν και πιστεύω ότι όλα αυτά τα έξτρα που κάνει θα έχουν επιπτώσεις στην υγεία τουλάχιστον της ίδιας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Andrew256
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.436
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, giorgiodelafuentes2, alpula και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού