Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πιγενα για Άντζελα μα ήταν κληστα.Λεω και δε δοκιμάζω τη φολο Λίζα που λένε όλοι να έχω προσοπικη άποψη.
Στο σαλόνι βγικαι με μάσκα μα η ομορφιά δεν κρύβεται.σωμα λιγερο λεπτό νεαρό.μικρο βιζακι κουκλίτσα.στο δοματιο κλασικά αμηλιτη μου έβαλε προφυλακτικό και άρχισε μια αρκετά καλή αν και μονότονη πίπα με καλό τέμπο.αρκετη ώρα μέχρι που την Σταματίσα εγώ.προτη στάση ιεραποστολικό φυλια στο προσοπο ούτε λόγος αλλά ούτε στα βιζακια της.βεβεα εγώ έχω ένα βίτσιο που με βολεύει και το δέχονται και οι πουτανες.μου αρέσει να μυρίζω της μασχάλες ,νιοθω έτσι τα οιστρογόνα των γυναικών.αν δε γαργαλιουνται βέβαια.μετα πισοκολιτο με θέα στον καθρέφτη.τα λακακια στο μέση της ακουμπάω τους αντίχειρες μου.τον χονω βαθειά στην αρχή μα είδα πος στραβονε από πόνο.τον έχω 18+cm και 4,5 cm πάχος.χτυπαω μίτρα άνετα . οπότε της έριξα 10 με 12 cm και όλα καλά.φαντασιονα καθός την γαμαγα πος είμαι ο βαλμον στις εποικοινδινες σχέσεις κι αυτή οι νεαρη κόρη της μαρκισιας.καποια στιγμή της εποιασα το χέρι κι αυτή μου το έσφιξε καθός βογκαγε απαλά.αυτο ήταν έχυσα ποτάμια
Μετά αλοιλοεφχαριστιες και τον πούλο.δεν ήταν ασχημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
143
Likes:
7.709
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas, spor48 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού