Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα μάγκες.Απογευματινη βόλτα και σήμερα στα μπουρδελα με σκοπό να πάρω ένα μιλφακι.Ετσι λοιπόν μπαίνοντας στο συγκεκριμένο σπίτι συνάντησα την ουκρανεζα μιλφ Λαρα όπου πρόκειται για μια γυναίκα γύρω στα 45 με 50 τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά με μαλλί μακρι ως τους ώμους χρώματος καστανοξανθο κανονικού ύψους και με βάρος λίγο πιο πάνω από το κανονικό.Περασα και περίμενα πολύ καθώς πριν από εμένα είχε δωμάτιο.Οταν μπήκε λοιπόν αρχίσαμε παιχνίδι στα όρθια όπου ενέδωσε με πολύ όρεξη και κατευθείαν στο κρεβάτι μου πήρε μια πιπα ακαποτη μέτρια αλλά δεν με χάλασε και ιδιαίτερα για Μεταξουργείο καλή ήταν και τέλος αφού μου έγλυψε αρκετά και τα μπαλάκια έκατσε από πάνω μου όπου άρχισα ανελέητο σφυροκοπημα και μετά από λίγο τελείωσα.Συμπερασματικα για Μεταξουργείο και 10€ δεν είναι καθόλου κακή επιλογή αντιθέτως είναι μια αξιοπρεπής επιλογή απλά σίγουρα κάποιους θα τους δυσανασχετισει η εμφάνιση της αλλά αν το παραβλεψουμε αυτό στις υπηρεσίες είναι πολύ καλή επαναλαμβάνω και πάλι για Μεταξουργείο και 10€.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor, alpula, themaster και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού