Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eισοδος στον οικο οπου πριν μερικες ημερες ειχα δει την ομορφη Λαουρα.
Προκειται για μια κορασιδα γυρω στο 1,70.
Το μαλλι της ειναι καστανοξανθο ελαφρα σπαστο και αχτενιστο.
Το προσωπο της εχει Μολδαβικα χαρακτηριστικα,ειναι ομορφο και καθαρο.
Η ιδια δηλωνει Ρουμανα.
Το κορμι της αρκετα καλο, ειναι αδυνατη με λεπτες γαμπες και επιπεδη κοιλια, το δερμα της απαλο και τρυφερο.
Σιγουρα οσοι την βλεπουν στο δρομο με κοντο
σορτς θα γυριζουν να την κοιταξουν.
Το στηθος της μικρο 1,5αρι στητο.
Ειναι 23 χρονων και το προγραμμα της απλο στα 10ε.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο, μιλα αρκετα καλα ελληνικα, χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα μου περασε καποτα σε ετοιμο πεος και μου εκανε μια πιπα
μηχανικη με ελαχιστες διαφοροποιησεις προς την τεχνικη χωρις περασμα απο μπαλες, σιγουρα μονοτονη η πιπα της αλλα ειχε αρκετη διαρκεια, περνουσε ελαχιστα τη βαση της ηδονικοτητας μιας πιπας με καποτα.
Οσο μου εκανε πιπα ειχε κατσει σε σταση οπου δεν μπορεσα να ανισταθω και αρχισα να χαϊδευω την κλειτοριδα της, το δεχτηκε και μαλιστα ανοιξε και τα ποδια της για να εχω καλυτερη επαφη.
Χωρις υπερβολες μετα απο ενα λεπτο που ετριβα την κλειτοριδα της ειχε πρηστει και ειχε γινει υγρη.

-Καυλωσες ?
-Ε οταν χαϊδευει ενας αντρας εκει..
-Που να δεις τι μπορω να κανω με το στομα μου
στη μουναρα σου.

Η κορασις εμεινε αμιλητη, την σταματησα απο την πιπα και της ειπα να ξαπλωσει και να ανοιξει τα ποδια, την αιφνιδιασα βαζοντας το κεφαλι μου αναμεσα στα ποδια της και ρουφοντας για πολυ λιγο την κλειτοριδα της.

-Οχι οχι μη με φιλας εκει δεν κανει.
-Γιατι καλε, μια χαρα καθαρη εισαι, ασε με
να σε χαρω και να το χαρεις και εσυ.
-Οχι ειναι το αγορι μου μεσα (εννοουσε το
δωματιο υπηρεσιας)

Τεσπα η κορασις φαινεται οτι εχει ζηλιαρη γκομενο και δε θελει
η κοπελα του να χυνει στο δωματιο με τους πελατες.
Της τον εβαλα μεσα της, χουφτωσα τα απαλα μακρια ποδια της και την
γαμησα δυνατα σε κανονικη σταση με την κορασιδα να μην κλεβει
και να δεχεται ολο το καυλι μου μεσα της αβιαστα και αβασανιστα.
Το κεφαλι της γυρισμενο τελειως αντιθετα για να αποφυγει γλωσσοφιλα.
Την γυρισα και στα τεσσερα οπου στηθηκε καλα και εφαγε καλο σφυροκοπημα χωρις να κλεβει, ηθελε δεν ηθελε η μουνα της μουσκεψε..
Την επιασα δυνατα απο την λεκανη, κολλησα πανω της και την εχυσα δυνατα τερμα μεσα της με καποτα παντα αλλιως θα της εκανα τριδυμα με αυτα που εβγαλα.

Η κορασις εμεινε για στραγγιγμα και μετα το απαραιτητο τσεκ της καποτας ντυθηκε.

- Την επομενη φορα που θα ερθω θελω να σου γλειψω το μουνι.
- Θα δουμε, ηταν η απαντηση της.

Συμπερασματικα η Λαουρα ειναι μια νεαρη κορασιδα με νεανικο κορμι
και αρκετα καλη ποιοτητα δερματος, ειναι απαλο και τρυφερο.
Πολυ μικρη συμμετοχη στο κρεβατι ωστοσο καθεται και τον τρωει χωρις γκρινιες.
Πρεπει να χωρισει απο τον ζηλιαρη γκομενο ωστε να γαμιεται ελευθερα χωρις αναστολες.Σιγουρα το εχει σα πουτανα και θελει να γαμηθει η σχεση που εχει ομως βαζει φρενο στην αποδοση της.
Αν πατε στον οικο με το σκεπτικο οτι γαματε τη γκομενα καποιου αλλου, ο οποιος πιθανοτατα θα ειναι στο δωματιο υπηρεσιας, ισως σας εξιταρει.

Ισως την ξαναδοκιμασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.969
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, sweeper, giannos69 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2021
Και πώς θα το καταλάβαινε ο γκόμενος;

Ούτε κάμερα να είχαν...
review reaction 1 The Keeper
24 Ιουνίου, 2021
dmtrsxxx

...ρε τύπε...έχω χρόνια να κατέβω Κολωνού...αλλά έχω μια απορία...

...αν κάνω μια εξαίρεση...και κατέβω και την κλείσω για μία ώρα...και της τινάξω τα πέταλα στο πήδημα...λες να ζηλέψει το αγόρι της και να έχουμε θέματα???...Χαχαχα!Χαχαχα!Ναι!Ναι!Χαχαχα!Χαχαχα!
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 3 review reaction 1 ISINAS, @.Dod0s, dmtrsxxx
24 Ιουνίου, 2021
Αχχαχαχαχαχ χαχαχα απίστευτη η τυπησα !! Αφού δεν σου είπε μην το βάλεις τέρμα μέσα γιατί έχω σχέση παλυ καλά !! Παντός από την μια σε προστάτεψε είναι σαν να αφήνει μόνο το γκόμενο της να γλύφει εκεί που γαμάνε 50 την μέρα ..ενώ τους πελάτες τους προστατεύει !! Καριολες οι γυναίκες !!χαχα
review reaction 3 dmtrsxxx
24 Ιουνίου, 2021
@WHATABOUTFUCK αμα ειναι το αγορι της εκει λογικα δε θα την αφησει να κατσει στο δωματιο με πελατη μια ωρα, μεγαλο προβλημα παντως αυτο...αμα δεν ανεχονται να τους γαμανε τη γυναικα η τη γκομενα να μην την βγαζουν στο κλαρι.
review reaction 1 ISINAS, WHATABOUTFUCK
24 Ιουνίου, 2021
dmtrsxxx

...κοίτα...
...αν δεχτεί να πλυθεί πριν μπει στο δωμάτιο...θα την κλείσω μισή ώρα...
...και επειδή στο μισάωρο δεν θα έχω τελειώσει...θα χτυπήσω επέκταση ακόμα μισή ώρα...για να χτυπήσει μπιέλα ο τύπος!!!...Χαχαχα!Χαχαχα!Ναι!Χαχαχα!Χαχαχα!...
W
WHATABOUTFUCK
24 Ιουνίου, 2021
Τουλάχιστον,ρε άρχοντα,έριξες καμμιά κλεφτή ματιά για να δεις τι σόϊ τύπος είναι το αγόρι της λεγάμενης?!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6