Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2 ιουλιου και επειτα απο τις ορεξεις του "κυριου" βγηκα στη γυρα προς ανεβρεσει ευχαριστισης.

αρχικα πηγα σε 1-2 σπιτια για να βρω καποιες κοπελες μετα απο καποιες καλες κριτικες οπου εχω διαβασει, αλλα δεν τις βρηκα και ειπα απο το να μπω στη διαδικασια της ρωσικης ρουλετας ας παω σε ενα κοριτσι που το ξερω και εχω περασει καλα μαζι του.

ειναι ενα κοριτσι αρκετα λεπτοκαμωμενο με μικρο στηθος.

ειναι κατι που εμενα μου ερεσει μιας και δεν ειμαι και εγω 2μετρος.

μολις με βλεπει και χαιρετιωμαστε, με περνει απο το χερι και με πηγαινει στο δωματιο.

ερχετε μετα απο 3-4 λεπτα και ξεκιναει το γλεντι. αρχιζει την πιπα που σιγουρα δεν ειναι κατι που μενει αξεχαστω αλλα ειναι κατι που σιγουρα θα βελτιωθει με τον καιρο.

καποια στιγμη που της ειπα να ερθει απο πανω για να την χαιδευω στο μ**** της και εγω το εκανε αμεσως.

μετα απο λιγο τις λεω να ανεβει απο πανω για να συνεχισουμε το παιχνιδι...

ανεβαινει απο πανω και ανεβωκατεβαινει βλεπωντας εγω το μ***** της (χαρμα οφθαλμων).

μετα απο λιγο μου λεει "ελα, σημερα θα με γ***** εσυ"

οποτε πεφτει πισω και με τραβαει επανω της οποτε αρχιζει ενα σφιροκοπιμα οπου μετα απο λιγο πλησιαζοντας το τελος της συνουσιας, ανεβαζω τα ποδια της στους ομους μου(βοηθαει το σωμα της για τα παντα) οπου ερχετε ηρωικα το τελειωμα.

μια χαρα περναω με αυτο το κοριτσι. κατα την διαρκεια λογια και οχι μουγκα οπως αλλες κοπελες...

ειναι μια καλη επιλογη για εμενα, μιας και το σπιτι ειναι απο τα πολυ καλα στην περιοχη αλλα και τα 15 € για της υπηρεσιες, εξαιρετικα.

αντε και καλη συνεχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού