Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους.Ακουγα εδώ και πάρα πολύ καιρό για την Αλιονα και θετικά αλλά και αρνητικά πράγματα και αποφάσισα να βγάλω τα προσωπικά μου συμπεράσματα.Σημερα λοιπόν το απόγευμα ήρθε η ώρα της κρίσης.Ο οίκος δεν είχε κόσμο καλό σημάδι λέω να μην βιάζεται.Επειτα βγαίνει η Αλιονα και ομολογώ να πω ότι μου άρεσε πολύ εμφανισιακά καθώς ανταποκρίνεται στα γούστα μου.Περασα λοιπόν στο δωμάτιο το οποίο ήταν πολύ καθαρό και περίμενα.Μπαινει μετά από κάνα 5λεπτο και ήταν πολύ καλή στο επικοινωνιακο κομμάτι διότι μίλαγε τόσο όσο και δεν μακρυγορουσε απλώς έλεγε τα τυπικά.Αρχισε με ένα σεμιναριακο τσιμπουκι το οποίο θα κάνω καιρό να ξεχάσω αν τελικά το ξεχάσω ποτέ και μπορώ να πω από τώρα και αντικειμενικα κρινωντας ότι είναι η καλύτερη πιπα που μου έχουν πάρει ποτέ αλλά κάποια στιγμή το έκοψα για να μην τελειώσω και να την πηδηξω.Ετσι λοιπόν αφού την σταμάτησα την πήρα στο πλαγιαστο όπου μετά από αρκετά μπασιματα τελείωσα τρομερά ικανοποιημένος από την όλη διαδικασία.Σεβομαι ότι κάποιοι συναγωνιστές μπορεί να μην έχουν περάσει καλά μαζί της αλλά προσωπικά εγώ θα ξαναπάω σίγουρα γιατί βρήκα αυτό το κάτι παραπάνω που άλλες δεν μου έχουν δώσει τώρα πιο είναι αυτό? ΑΒΥΣΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ δεν μπορώ να το ερμηνεύσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
598
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trooper, Poetjokey, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2021
Συναγωνιστή εμφανισιακά πως είναι αυτή η Αλιονα του Δ18?Μπορείς μια περιγραφή σύντομη?
22 Ιουνίου, 2021
Είναι γύρω στα 45 τουλάχιστον εγώ εκεί την υπολογίζω ηλικιακά έχει μεγάλα βυζια πλαστικά ωραία όμως στην υφή και την εμφάνιση επίσης έχει πιασίματα το βάρος της εγώ το εκτιμώ ως κανονικό τα μαλλιά είναι πιασμένα κοτσίδα μπούκλες και μακριά μαύρο με ξανθό χρώμα και από εμφάνιση εμένα μου άρεσε πολύ είχε αυτό το πρόστυχο αλλά και ρωσικό!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2