Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Επίσκεψη από τη φημισμένη οδό, νωρίς το απόγευμα, μιας και οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο. Μπαίνοντας στο 69Β, με υποδέχεται η τσατσά κάπως αγενής και μου παρουσιάζει τη Λίζα.
Η Λίζα είναι με διαφορά το καλύτερο κορμί που έχω δει εγώ τουλάχιστον στη Φυλής. Ψηλή, γύρω στο 1.80, ξανθιά, όμορφη, με απίστευτο σώμα, βυζί μικρό μεν, αλλά δένει άρτια με το μοντελέ σώμα. Παρά το εντυπωσιακό θέαμα, η κοπέλα ήταν εμφανώς κατσουφιασμένη και με καθόλου διάθεση, οπότε αποχώρησα.
Κάνοντας ακόμα 2-3 επισκέψεις σε άλλα σπίτια, δεν μπορούσα να βγάλω από το μυαλό μου το μοντέλο αυτό που πέτυχα σε μπουρδέλο και αποφάσισα να το ρισκάρω. Επιστρέφω λοιπόν, δίνω το αντίτιμο και μπαίνω στο δωμάτιο. Γενικά δεν είχε και κίνηση και λογικό μου φαίνεται με το ύφος που είχε η κοπέλα. Μετά από 5 λεπτά, έρχεται στο δωμάτιο και μπαίνει κατευθείαν στο ψητό, ούτε γεια δεν είπε. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκινάει μία αρκετά καλή πίπα, όχι κάτι σπουδαίο, αλλά και μόνο στην όψη αυτού του μοντέλου να με τσιμπουκώνει, δεν άργησε να μου σηκωθεί. Στήσιμο στο 4, με θέα το τρομερό κωλαράκι της και το μοντελέ σώμα, ύστερα γύρισμα σε ιεραποστολικό και μετά πάλι σε ιεραποστολικό, με εμένα όρθιο στην άκρη του κρεβατιού, αντικρίζοντας τον εαυτό μου στον καθρέφτη να γαμάει αυτό το υπέροχο μοντέλο. Κατα τ΄ άλλα, από διάθεση, ό,τι χειρότερο έχω πετύχει. Αν και περίμενα η μηδενική διάθεση από μέρους της να μου σταθεί εμπόδιο, το σώμα της τα κάλυψε όλα. Επίσης, καθ΄ 'ολη τη διάρκεια δεν έβγαλε μιλιά. Μόνο όταν την ρώτησα πως την λένε, μου είπε Λίζα.

Εν κατακλείδι, η κοπέλα είναι συμπεριφορά Vs εμφάνιση. Σαν να γαμάτε την Τζούλια Νόβα, αλλά να μην θέλει

Υ.Γ.1 το σύστημα με αφήνει να βάλω μέχρι 7, διαφορετικά στο σώμα θα έβαζα 10
Υ.Γ.2 αν με άφηνε το σύστημα, στη διάθεση θα έβαζα μηδέν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.139
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, giorgiodelafuentes2, paparotriftoulas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2021
Αδερφε 20 η 10 πλήρωσες ;
review reaction 3 Νίο
19 Ιουνίου, 2021
20 κλασικά, μάλλον έβαλα εκ παραδρομής 10
19 Ιουνίου, 2021
συναγωνιστη στο ιεραποστολικο φορεσε μασκα ?
review reaction 3 @.Dod0s
19 Ιουνίου, 2021
Η Λίζα μπορεί να σου καλύψει επάξια τις νεκροφιλικές σας τάσεις... Ευλόγησον
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
review reaction 1 ROB. C
19 Ιουνίου, 2021
ναι, φορούσε μάσκα συνέχεια
review reaction 1 ROB. C
20 Ιουνίου, 2021
ακόμα υπάρχει αυτή εκεί..;;μεγάλη φόλα ρε παιδια
20 Ιουνίου, 2021
Φόλα ξεφόλα, είναι μουνάρα, η κλασική μουνάρα με την ξινίλα ζωγραφισμένη στο πρόσωπο της... Ο μόνος λόγος που αξίζει να δώσεις τα €20 είναι τα beach bar... Εκεί που πάντα βλέπεις την γαμημένη την γκόμενα την μουνάρα, που λες, ποιος την γαμάει, ρε πούστη μου;;;
Αυτό μόνο, για να λες ότι έχω γαμήσει και εγώ τέτοιο μουνί... Για κανέναν άλλο λόγο...
Και αν έχει φετίχ από τα κολεγιακά πάρτι που δεν πήδηξες την μεθυσμένη συμφοιτήτρια σου ενώ είχε λιποθυμήσει...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193184
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7