Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα. Καβλωμένος από το σπίτι και διαβάζοντας εδώ λέω ας πάω προς διδύμου να ρίξω έναν καιρό γιατί όχι παρτουζα μερακληδικη.
Είχα πάει στοχευμένα για Τάνια- Αλιονα αλλά στη θέση της βρήκα την Τζούλια. Εμφανισιακά δεν μ'αρεσε η δεύτερη αλλά λόγω έλλειψης χρόνου και σε μια ώρα έπρεπε να είναι στο πόστο μου στα Πατήσια λέω πάμε.
Λέω στην τσατσά κάνουν ντούο καλο; Έχουν χημεία;
Γιατί θες και τις 2 μαζί; Της λέω ναι. Με κοιτάει κάπως απορημένη και μου λέει είναι 30€. Της βγάζω 2 μπλε. Περνά μου λέει στο δωμάτιο και έρχονται έχει λίγη δουλειά. Το μόνο μείον ήταν ότι η λίγη δουλειά τους με έκανε να περιμένω 20 λεπτά και άρχιζα να φρικαρω λίγο. 17:52 πέρασα στο δωμάτιο 18: 13 ήρθε πρώτη η Τζούλια λέγοντας μου έρχεται έρχεται η Τάνια. Πράγματι ύστερα από 2 λεπτά αφού είχε ξεντυθει και μου τον χάιδευε, μπαίνει και η Τάνια.
Καλωωωστη λέω.
Γειά μωρό μου μου λέει.
Αρχίζει τα χαδακια, φιλούσε ρώγες,μου πιάνει το καβλι και αυτή και με χάιδευε. Η Τζούλια φιλούσε απαλά τον λαιμό και μου έπιανε τον κώλο. Όρθιοι και οι 3. Ξαφνικά τους λέω ήρθα για διπλή πίπα. Σκύβει η Τάνια και με εγλυφε στις μπάλες και η Τζούλια ρουφούσε το Πουτσοκεφαλο. Μιλάμε χάιδευα τα κεφάλια τούς και ήταν Η ΠΊΠΑ. Ρουφούσε αρχιδια η Τάνια, τα τραβούσε με το στόμα, να μουγκρίζει και σε πιο support ρόλο η Τζούλια να μου ρουφάει το καβλι.
Μια δόση συγχρονιστηκαν οι παλινδρομικές κινήσεις τους και με απογείωσαν. Ξέχασα το όνομα μου. Νόμιζα θα μου πεταχτούν τα αρχιδια από την Καβλα και θα ανατιναχθεί το καβλι μου. Ειδικά η γλώσσα της Τάνιας είχε τέτοια δύναμη με γλυψιμο- καραμελωμα στα αρχιδια που λες ότι ήταν κάποιο δάκτυλο. Δεν μπορώ να καταλάβω πως είχε τέτοια δύναμη.
Ο συγχρονισμός της διπλής πίπας που λέτε κόντεψε να με τρέλανει καθώς έβλεπα τα πρόσωπα τους και να φωνάζω:" σταματήστε θα τελειώσω εδώ."
Τίποτα αυτές, μουγκρίζαβ σαν άρρωστες ειδικά η Τάνια. Ξαφνικά τις τραβάω και λέω τέλος θέλω να σας για...
Πετάγεται η Τάνια θέλεις να μας γκαμισεις τώρα;
Ναι απαντάω.
Στηθειτε στα 4 δίπλα δίπλα.
Πέρασμα καποτας και αρχίζω την Τάνια.
Νιώθω αντίσταση και λέει "αχχ μα εσύ τον έχεις χοντρό!" "αλήθεια;"της απαντάω;
Και αρχίζω το πιστονιασμα στην Τάνια βάζοντας δάκτυλο και παίζοντας με το μουνι της Τζούλιας. Έριχνα και σφαλιάρες. Και στις 2 στα κωλομερια, ό,τι άντεξα.
Άρχισα να λέω τα δικά μου όπως πάντα.
"Σας αρέσει η πουτσα, βρωμιαρες;"
"Θέλω σας χύσω στα στοματακια σας".
Ναιιιι ακούγεται και από τις δύο.
Επειδή προηγουμένος λόγω διαστημικής πίπας ένιωθα ότι τελείωνα.
Λέω στην Τάνια βγαίνω και θα γαμησω τώρα και την Τζούλια.
Γυρνάει μου πετάει την Καποτα γρήγορα και αρχίζει και με τσιμπουκωνει με μανία στα 4.
Η Τζούλια ετοιμάζονταν να σκίσει την Καποτα νο2.
Αλλά... Δεν με άφηνε ρουφούσε στα 4 και μουγκριζε πάλι.
"Βρε άσε με γιατί θα τελειώσω, βρε να της λέω..." Τίποτα αυτή. Και όπως με τσιμπουκωνει για 30 δευτερόλεπτα λέω: οκ ελάτε εδώ.
Ξαπλώνω και αρχίζει τώρα σε ρόλο Πουτσοκεφαλου η Τάνια και ρουφηγμα αρχιδιων η Τζούλια. Ρουφούσε σαν τρελή. Μια πίπα ρε μάγκες λες και δεν είχε δόντια. Πρέπει να έχει κάνει τόσα χιλιόμετρα από πίπες όσο όλα τα διαστημικά προγράμματα του Απόλλο, από το φεγγάρι και πίσω ξανά στην γη.
Οπότε όπως καταλάβατε έγινε η έκρηξη με την Τάνια να μην σταματάει την πίπα ούτε καθώς εχυνα και χτυπιομουν σαν το χταπόδι ? και η Τζούλια να μου πιπιλαει τις μπάλες κοιτώντας με στα μάτια.
Έβγαλα τόσο πολύ που νόμιζα ότι μου ρουφηξαν την ψυχή.
Από η Τάνια στον νιπτήρα, τα φτύνει και την ρωτάω ήταν πολλά;;
-Χμ μμμμμμ μου γνέφει καταφατικά.
Σηκώνεται και η Τζούλια και με ρωτάει βλέποντας με έτσι τάβλα να συνερχομαι από την νιρβάνα.
-Τι σου κάναμε παιδί μου;
-Με διαλυσατε τις απαντάω.
Χαχαχα χουχουχου και αποχώρησαν γυμνές λόγω βιασύνης με τα εσώρουχα παραμασχαλα...
Είχα αναγεννηθεί. Απλά το μόνο κακό η δουλειά που θα με περίμενε.
Εν κατακλείδι είναι μιλφ, προ γκιλφ, η Τζούλια καθόλου ωραία αντρογυναικα και κοιτούσε να την βγάλει καθαρή με λιγότερα.
Η Τάνια και στη προ μιλφ- γκιλφ αλλα προτείνεται γιατί είναι επαγγελματίας και κουβαλάει την ομάδα.
Αυτή η πίπα θα έπρεπε να μπει σε μάθημα για τίς κορασίδες. Ο κόσμος θα ήταν πιο ευτυχισμένος, με λιγότερους πολέμους.
Γλωσσοφιλα κτλ δεν ήθελα καν.
Αυτά σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sir Sexy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.358
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, giorgiodelafuentes2, pistolpit και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού