Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ΕΠΙΣΚΕΨΗ στον οικο ΙΑΣΩΝΟς 2Β με σκοπο να βρω την ΜΑΡΙΝΑ απο ουκρανια διοτι στην τελευταια συνευρεση ειχα απαγοητευετει λογο σοβαρων προβληματων υγειας που ειχε και δουλευε .
Εκει η χονδρη υπηρεσια με το κοντο μπουρδελο βαμμενο κοκκινο μαλλί εξύμνησε τα προσόντα μιας αλλης κοπελιάς..... της προχωρημένης ηλικίας στα 58 + με πρόγραμμα Κ κουλουρακι μιας και η ΜΑΡΙΝΑ δουλευει τωρα σε αλλο μαγαζι , στο 16 περιστασιακα αφου εχει εξω πελατες , και επιπλεον ειναι σε ενα χωρο πολυ καλυτερων προδιαγραφων .
Επειδη λοιπον ειμουνα φτιαγμενος και δεν εβλεπα μπροστα μου τιποτε δε με σταματησε και πληρωσα άμεσα μπαινοντας στο δωματιο αριστερα στο σαλονι . Ανοιξα τα παραθυρα να αεριστη ο χωρος μιας και για να καλυψουνε την μυρωδια εχουν ενα σπρευ αρωματικο και με αυτο καλυπτουν τις ποδαριλες και απλυσιες σοβρακοφανελας και μασχαλιλας των επισκεπτων .Το σεντονι παροτι πρωι προς μεσημερι ειχε φλοκια απο προηγούμενο συμπολεμιστη και παροτι το ειπα δεν εισακουσθη .ΑΜΕΣΣΑ εμφανίσθηκε η γεματουλα (χοντρη δε τη λες ) (ΜΑΜΑ αργοτερα θα αναφερθω σε αυτο) η ΚΑΤΕΡΙΝΟΛΑΡΙΣΑ και παλιοτερα ειχε εμφανιστή με προγραμμα παρομοιο .Παλαιοτερα ηταν καλυτερη
με συμετοχη τωρα οχι δεν εχει συμμετοχη και δε τραβαει αν θελει καποιως να πηδηξει μια κουκλα με ασρο δερμα , καλη ειναι , αν και προσφερει απλοχερα με μεγαλη ευκολια τις πολυδουλεμενες οπες της κολοδακτυλο κλπ ειναι καπως μαουνα δυσκολοκινητη σε σχεση με παλιοτερα . Ιεραποστολικο στα τεσσερα και τελειωμα στο στομα . Λοιπον εκεινο που εχω να πω και με εχει κυριευσει ο φοβος ειναι πως κατα την εισοδο στο ΠΟΛΥΔΟΥΛΕΜΕΝΟ αιδιο ξαχασαμε να βαλουμε !!!!! προφυλακτικο .....ΟΥΤΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΠΗΡΕ ΕΙΔΗΣΗ .
Μετα την συνευρεση εγινε αντιληπτο απο !!!! εμενα .Υποψην δεν το επεδιωξα απλα ξεχαστήκαμε με οτι πιθανες συνεπειες μπορει να υπαρχουν ... ΟΣΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΑΤΑΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑΣ .....
Αργοτερα εμαθα οτι η συγκεκριμενη .... κορασιδα ..... δε λέγετε ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΛΑΡΙΣΑ μητηρ της γνωστης σε ολους .... ΜΑΡΙΝΑΣ
ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ ΜΙΑ ΑΤΥΧΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΟΣΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ... Ο ο χρόνος θα δείξει κ οι μικροβιολογικες εξετασεις .....Η ....κοπελια ουτε που θυματε για το προφυλακτικο .....
Η αναρτηση εγινε για να μην επαναλαβουν το λαθος μου αλλοι συναγωνιστές με τα ακαποτα κλπ , και καθε σχολιο ειναι περιττο .
ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
-10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
791
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 3 DmtrsxXx, lesa.l, Pol Pan και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2021
Κρίμα, θα ήταν φοβερό κι ανεπανάληπτο σκηνικό αν δούλευε κι η κόρη μαζί της, να παρτουζωνόσασταν κι οι τρεις!
Ναι!
16 Ιουνίου, 2021
Μου αρέσει που ήθελες να σου αλλάξουν και σεντόνια
review reaction 3 giorgiodelafuentes2
16 Ιουνίου, 2021
μηπως ξεχασες και να πληρωσεις την τσατσα πριν μπεις στο δωματιο; ασε μας ρε φιλε
13 Ιουλίου, 2021
H κοπελα παροτι ξερει πολυ καλα τι εχει συνεχιζει να προσφερει τις υπηρεσιες της με οτι αυτο συνεπάγετε στο ακαποτο τσιμπουκομα και χυσιμο στο στομα .ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΟΙΚΟ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΑΘΟΝΤΕΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΦΘΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ Κ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.......
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4