Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα δεν είναι αδύνατη απλά, αλλά σκιννυ. 1.60 το πολυ και σίγουρα κάτω από 50 κιλά. Δηλώνει 26 ετών και δεν έχω λόγους να μην την πιστεψω. Το βυζί είναι ανυπαρκτο τελείως, και στο πρόσωπο την χαλάει η παραξενη κάπως οδοντοστοιχία της. Καστανοξανθα μαλλιά μέχρι τους ώμους. Ανακοινώθηκε τα παντα εκτός πρωκτικό και εκτός φιλιά στο στόμα. Είπα απλά να δοκιμάσω.
Στο δωμάτιο έδωσε φιλάκια στο σώμα και κατεβαίνοντας κάτω με ρώτησε με ή χωρίς και ξεκίνησε μια πιπα με χέρι μεν αλλά πανω του μετρίου. Δεν μπορώ να πω ότι δεν προσπαθησε η κοπέλα να τον παρει όσο περισσότερο και καλυτερα στο στοματάκι της αλλά οκ μην περιμένετε και θαυματα?. Είπαμε μοιάζει σαν μικρό κοριτσάκι έκανε ότι μπορούσε. Στο σεξ εάν και τελείως παθητική στήνεται καλά και δεν κλέβει. Εκανα βαθειές διείσδυσεις. 69 ανακοινώθηκε αλλά δεν έκανα.
Συμπέρασματικα δεν είναι κάτι τρελλό αλλά εάν σου αρέσει αυτό το σωματότυπο το κάνεις απλά για την εμπειρία. Δεν τα κλαις, όμως δεν σου γίνεται και εξάρτηση. Ίσως εάν μου ξανά έρθει επιθυμία για σκιννυ να την ξανάπαρω αλλά σίγουρα με τόσες επιλογές τριγύρω όχι σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hambos2013
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Autokinitas, perseas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2021
Κάτι άσχετο τύπε μου.. Πόντιος είσαι (Χάμπος βλέπε) ;;;; Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1