Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με δεσπινα ποιο πολύ από περιέργεια πήγα στον εν λόγο οίκο.ο Τσάτσος ευγενεστατος μου παρουσίασε την Δέσποινα.εντιποσιακη και κυριαρχική παρουσία κάθισε δίπλα μου και μου σιστηθικαι.ενοιοσα οικία άμεσος και πέρασα στο πολύ προσεγμένο δοματιο.μετα από λίγο Μπένι η Δέσποινα ξαπλώνει πλάι μου και με ρωτά αν θέλω να γδυθει εντελος.σιμφονισα.3γω ειμουν φουλ καυλωμένος με 5ο Πάπαρι μου κάγκελο.αρχισα μια πίπα στο χαλαρό καυλιτης και άρχισε αμέσως να ξυπνά .όσο συκονοταν άρχισε να με ποιανει από τα μαλλιά και να με πιέζει να το πάρω όλο στο στόμα μέχρι που με έπνιξε.γελασε γέλασα κι εγώ.πιπα εκείνη σε μένα μετά αν και ήμουν έτοιμος.γυρνα στα τέσσερα και μου λέει σκισμένο.αγριο γαμιση και ήθελε ποιο δινατα.αλαγη σε ιεραποστολικό αφού με ξαναεγλιψε και εδώ άγρια τον επερνε όλο πάθος.για τελιομα κάθισα πάνω στη κοιλιά της μου τον εγλυφε και ισπανικό ταυτόχρονα.καθισα πάνω στο κανάλι της(πεσμένο μεν)και σινεχεια ισπανικό οσπου έχυσα μέσα στης βιζαρες της και το λεμο της. δύο 5ρεις κουβέντες ανανεοσαμε το ραντεβού και για.οτα σικοθικε με τα τακούνια μου έριχνε ενάμιση κεφάλι κορμάρα μυοδες και επιβλητική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
7.803
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, lakiskiss, kaavlas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Ρε φίλε δεν μπορώ να διαβάσω τι γράφεις!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1