Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό που ήταν κλειστά τα σπιτάκια έπρεπε να γινει μια επισκεψη. Πέρασα από το 10 να δω την καινουρια με το όνομα Μαρία (καταγωγή Ρουμανία). Ξανθιά με ωραίο στήθος και λίγα περιττά κιλά στην κοιλιά τα οποία δεν ειναι αντιαισθητικά. Αποφασίζω να περάσω και δίνω το αντίτιμο των 30 ευρώ. μετά από λίγο εμφανίζεται η κοπέλα με χαμόγελο. στα του αγώνα μου βάζει καπότα στο σηκωμένο όργανο και ξεκινάει μία από τις καλύτερες πίπες που μου έχουν πάρει στην πάροδο. Συνέχιζε την πίπα σαν να μην υπάρχει αύριο με πολύ γλώσσα και προσπάθεια deepthroating. Την σταμάτησα γιατί την είχα ικανή μετά από μία ώρα να συνεχίζει να ρουφάει και της έκανα νόημα να ανέβει από πάνω. ξεκινησε με reverse cowgirl και μετά την ξάπλωσα για να ανέβω επάνω της και να δώσω εγώ τον ρυθμό. δεχτηκε και μερικά γλωσσόφιλα που φάνηκε να της αρέσουν και καπου εκει ήρθε το τέλος.



Σε γενικές γραμμές μία πολύ καλή συνάντηση που θα επαναληφθεί οπωσδήποτε καθώς η κοπέλα αν έχει όρεξη μπορει να γινει Αλεξία ν2. καλά γαμήσια συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
135
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, EH2018

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού