Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετάξι σήμερα! Έτσι για αλλαγή! Είναι ωραία να βλέπεις την κανονικότητα να επιστρέφει...
Οι πορνοκαφενέδες ανοιχτοί, τσατσάδες/τάνες να περιμένουν να πιάσουν δουλειά, και κάθε λογής νταβάς να κάθονται πλέον αμέριμνοι, χωρίς το φόβο αστυνομίας, πρόσωπα χαλαρά...
Το Σάββατο που μας πέρασε ήμουν μπουρνάζι μ ένα φίλο, εκεί που έτρωγα είδα μια κοπελιά της περιοχής με το γκόμενο να τρώει στο δίπλα τραπέζι, σήμερα την είδα στο πόστο της (από αυτά που άνοιξαν), χάρηκα...
Anyway, πήγα Μ Αλεξάνδρου 15 και είδα τη Βίκυ. Είχα καιρό να πάω μαζί της. Νταρντανογυναίκα, με μαλλί πάντα ΚΟΝΤΟ, το χει ξανθό βαμμένο! Εντονη ματιά, γυναίκα όχι χαζή, λίγο πονηρή και σπιρτόζα, με καλό βυζί...Είχε tan lines και γενικά το χω δει και σε πολλές Ρωσσίδες ότι μέσα στην Καραντίνα γαμήθηκαν στα μπάνια/ηλιοθεραπεία.Η τσατσά που δουλέυει εκεί (σήμερα τουλάχιστον) μου είναι συμπαθέστατη και έτσι πέρασα στο δωμάτιο...
Δεν άργησε να ρθει η κοπέλα. Θερμή και πρόσχαρη, μου κανε κοπλιμέντο ότι ήμουν τεράστιος (σώμα όχι πουλί), με χαμούρεψε λίγο, ασχολήθηκα με τα βυζιά της...Κατέβηκε με τα μαστάρια της και άρχισε να παίζει με τον πούτσο μου ο οποίος άρχισε να παίρνει τα πάνω του...Εγλυφε αρχίδια και το καυλί μου από τη βάση ως το κεφάλι...και τον πήρε στο στόμα! Δυνατά, βαθιά, με ρυθμό ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΙΑ ΠΙΠΑ. Πέρασμα τσουτσουνοπρουφ και στήσιμο στα 4 όπου πλέον ήμουν μεγάλος και στο πουλί! Κατσικογάμης Tης τον έβαλα ΟΛΟ μέσα και άρχισα ένα βαθύ δυνατό γαμήσι, το οποίο και στην αρχή πήγε λιγάκι ν αποφύγει, αλλά δεν σκάμπασα, έκοψα λίγο ρυθμό να με συνηθίσει μέσα της και συνέχισα. Πράγματι ανταποκρίθηκε. Την γαμούσα και της άνοιγα τα κωλομάγουλα και χάζευα τη σούφρα της (μακάρι να την έδινε). Λίγο πριν το τέλος ζήτησα να τελειώσω στο στόμα της το οποίο και έγινε! Με στράγγιξε κανονικά με την ανακούφιση να ζωγραφίζεται στο πρόσωπό μου! Σηκώθηκε, έφτυσε τα "παιδιά μου" στο νιπτήρα καιτάζωντάς με με γλύκα, είπαμε 2 μαλακίες και game over αλάνια μου.
Ερχόμενος σπίτι σκεφτόμουν/ευχόμουν να έρθουν τα πράγματα στη θέση τους. Όλες οι κοπελιές πίσω, να αρθεί η απαγόρευση κυκλοφορίας, να πετάξουμε τις μάσκες, και η ζωή να κυλίσει και πάλι όπως την αφήσαμε! Είναι κρίμα, κάθε φορά που η Ελλάδα/οι Ελληνες πάνε να κάνουν ένα βήμα μπροστά κάτι γίνεται και κάνουμε 2 βήματα πίσω. Εύχομαι αυτό να σταματήσει, είναι ψυχοφθόρο και βασανιστικό, αιώνιο μαστίγιο-καρότο. Δε γαμιέται, να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arpaxtras, Επιρρεπής, cocos30 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού