Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις προηγούμενες μέρες κάπου είχε πέσει το μάτι μου στο όνομα της Αναστασίας.
Σκεφτόμενος τις καλές κριτικές, μετά τον πρώτο πρωινό καφέ, βουρ τη μηχανη και καρφί για το εν λόγω τσαρδι.
Μόλις είχανε ανοίξει, παρόλα αυτά έτερος συναγωνιστής περίμενε το σαλόνι των κοριτσιών.
Βγαίνει λοιπόν η πρώτη, ρωτάω το όνομα της, λέει Αναστασία, λέω αυτή θα είναι , μόνη σημαντική διαφορά σε σχέση με τις φωτό ένα παρακμιακό τατουάζ πάνω από το δεξιο βυζο.
Βγαίνει κ η δεύτερη, στην όψη της οποίας ο συναγωνιστής πετάχτηκε σαν ελατήριο ( μπορεί κ να τρόμαξε ο φουκαρας) και εξαφανίσθηκε.
Μια νταρναντα γιγαντιαίων διαστάσεων, ευγενική βέβαια, προφανώς μόνο για τους μερακλήδες του είδους.
Δίνω το παράβολο στη τσατσά κ της λέω στείλε μου την Αναστασία.
Δεν έχω ξαναμπεί στο συγκεκριμένο μαγαζί, συμπαθητικό μέσα, άνετο με ντουζιέρα και τα σχετικά.
Λίγο παράταιρη η δυνατή μουσική.
Ξαπλώνω στο κρεβάτι έρχεται η κοπελιά, μια χαρά για τα γούστα μου με συμπαθητικό προσωπακι, όντως γύρω στα 40, ωραίο βυζάκι αλλά πεσμένο αρκετά και αξιοπρεπέστατο κωλο για την ηλικία της.
Κιλά κανονικά.
Βγάζει ρούχα ξαπλώνει πάνω μου, λίγα φιλάκια λαιμό κ στήθος και κατεβαίνει προς τα κάτω.
Της κάνω σήμα να βάλει προφυλακτικό, το φοράω κ αρχιζει την πίπα ενώ εγώ χουφτωνω τα ωραια της βυζάκια.
Είναι ακριβώς η πίπα που με τρελαίνει.
Αργή, αισθησιακή με απαλά αγγίγματα στους όρχεις και αποτέλεσμα να ανατριχιαζεις ολόκληρος.
Τη σταματάω την ανεβάζω από πάνω αρχίζει στάση cow girl αλλά μετά από λίγο σταματά κ στήνεται στα 4.
Εκεί λίγο πήγα να προβληματιστω αλλά δε πτοήθηκα. Τη πιάνω από τη μέση κ τη γυρνάω ιεραποστολικό.
Ωραία αίσθηση, μια αργά μια γρήγορα με μια λεπτομέρεια όμως η γκόμενα τουλάχιστον με μένα ήταν παθητική πράγμα που δε με χαλάει καθόλου κ απλά καθόταν να την πηδάω όπως θέλω βγάζοντας μικρές καυλωτικες φωνουλες. Τα μάτια της κυρίως τα είχε κλειστά. Εμένα με φτιάχνει αυτό άλλους μπορεί να τους Χαλαει.
Πήδηξα αρκετή ώρα χωρίς να χτυπήσει πόρτα και νιώθοντας το τέλος να έρχεται βγήκα κ της λέω συνέχισε με το στόμα (πάντα με προφυλακτικό)
Ξεκίνησε πάλι αυτό το υπέροχο τσιμπούκι και μετά από κάνα δυο λεπτά κ πιάνοντας δυνατά τις ωμοπλατες της άρχισα να βγάζω με ορμή και φωνές τα σωματικά μου υγρά
Υπομονετική περίμενε να ηρεμήσει το ζώο κ αφού ηρέμησα τελείως σηκώθηκε κ πήγε να βαλει τα εσώρουχα της.
Τώρα μπορώ να σου πω καλημέρα της λέω κ αραξα χαλαρος στο κρεβάτι.
Να ξεφύγω κ λίγο από το θέμα νομίζω πως είμαι τελικά γεννημένος μπουρδελακιας.
Πρώτον γιατί αφού τελειώσω βαριέμαι τις κουβέντες και τους δεύτερους γύρους στο καπάκι κ προτιμώ την ησυχία μου. Κ όλα αυτά με ένα 20αρικο
Δεύτερο γιατί οταν δίνεις 100 κ βάλε, εγώ προσωπικά είμαι πιο τσιτωμενος και κατά κάποιο τρόπο πιεζομαι να περάσω καλά κ να μη μου βγει φόλα η όλη φάση μιας κ τα λεφτά είναι αρκετά.
Μόνο αρνητικό στα μπουρδελα το ότι ξαπλώνουμε σε ένα βρωμοσεντονο ένα σωρό νοματαιοι με ότι συνεπάγεται αυτό.
Στο θέμα μας πάλι
Η Αναστασία είναι μια γυναίκα αρκετά εμφανίσιμη για την ηλικια της, δε σε ζαλίζει , κανει εξαιρετική πίπα και είναι αυτό το παθητικό θηλυκό το οποίο υπομένει στωικά το επιτιθέμενο αρσενικό να εκτονωσει την ορμή του σε μια από τις καυτές της τρύπες
Από μένα είναι ναι.
ΥΓ
Λίγο προσοχή στους ανθρώπους μεγαλύτερης ηλικίας όπως βγαινετε από το τσαρδι κ στα αριστερά ακριβώς είναι μια αυλοπορτα όπου μεσα ζει ένα ντόπερμαν σε ημιαγρια κατάσταση
Με το που βγήκα με κοψοχολιασε το ζωντανό γαβγίζοντας στο αυτί μου δυνατά κ όρθιο στα δύο του πόδια.
Καλύτερα οπως βγαινετε κόψτε στο στα δεξιά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
787
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, alpula, Jimmy belarino και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού