Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινη βολτα στα κλειστα μαγαζια της περιοχης και ο τσιλιαδορος μου κανει νοημα απο απεναντι να περιμενω. Μπαινω στο ισογειο μαγαζι και η τσα μου παρουσιαζει την Ντιανα, ενα ξανθο καυλακαι με ωραιο σωμα την σοβιετικης σχολης!!!!
Στον συγκεκριμενο οικο στο παρελθον δεν εχω φαει ποτε φολα και οι κοπελες ειναι παντα τιμιες, οποτε λεω δεν γαμιεται, ας μπω να δοκιμασω μιας και δεν υπαρχουν πολλες επιλογες τετοια εποχη, μονο γυφτακια ξεπετες!!!
Μπηκα στο δωμα με ενα αμυδρο κοκκινο φως ισα που εβλεπα την μυτη μου και η τσα μου λεει μην ανοιξεις παραθυρο. Ουτε κλιματισμος ανοιχτος και αρχισα να ζεσταινομαι πριν αρχισει ο αγωνας Ντροπή
Παντως το μωρο με αποζημιωσε με το παραπανω,ηρθε γεματη διαθεση και καυλα βγαζοντας τα μαυρα εσωρουχα και φερνοντας μου τα νερουλιασμενα βυζια της για πιπιλισμα, που ηταν και το μονο μειον στην εμφανιση της, η επιδερμιδα της αρκετα απαλη και η κωλαρα βελουδινη για χαστουκια!!!! Την εγλειψα αρκετα και μετα την ξαπλωνω και αρχισα να γλειφω τα μπουτακια της ανεβαινοντας προς τα πανω.Τις εριξα μερικες πουτσιες στο μουνακι μπρουμυτα και εβγαζε καυλωτικα βογγητα!!! Ειχα αρχισει να ιδρωνω και να με καταβαλει η κουραση ομως μιας και κλιματισμος δεν υπηρχε. Την γυρισα να την καρφωσω πισωκολλητα στα ορθια εγω κι αυτη γονατιστη στην ακρη του κρεβατιου. Κατσικογάμης
Για να μην ιδρωνω αλλο ομως ειπα να τον παιξω και σηκωθηκε στα ορθια κι αυτη και μου τον επαιζε πολυ αισθησιακα ενω εγω εγλειφα το λαιμο της και δαχτυλιαζα το μουνακι της, εκει ηρθε και το τελος!!!
Με ευχαριστησε κι εφυγε. Ειναι καλη περιπτωση στο δεκαρικο γι αυτους που θελουν πιο αισθησιακο σεξ με χαδακια και φιλακια!!!! Ουάου καρδιές! Σημάδι φιλιού

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, EvilPlasma

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού