Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αθήνα 7 Ιουνίου 2021 πρώτη ημέρα λειτουργίας των πηδηχτηρίων μετά από 7μηνο λουκέτο. Στις 11 το πρωί είχα πιει τον δεύτερο φραπέ μου, είχα αφοδεύσει δις και είχα κάνει και μπάνιο. Βουτάω το huyndai βγαίνω στην αττική οδό και φεύγω ββρρρ για την Βέργας. Δούλευε η Αναστασία η Ουκρανέζα που με έχει κάνει πελάτη της. Αφού χάθηκα εκεί στους Αγίους Αναργύρους λόγω ανεπαρκών οδηγιών του προγράμματος "χάρτες" βρήκα με τα πολλά την Λιοσίων και στάθμευσα όξω από τον ευγενή αυτό οίκο. Μια ντουζίνα πεινασμένων αρσενικών εργατικής τάξης έκαναν μπουρδελότσαρκα στα απέναντι μπουρδέλα.....τι ενέργεια και ι ανάγκη υπάρχει για γαμήσι, πόσο μας το στέρησε ο μπαγάσας ο Σωτήρης. Η ορεξάτη υπηρέτης του οίκου μου σαλονάρισε πρώτα κάποια άλλη (Νταίζη?) η οποία είχε σκούρο δέρμα βρε παιδί μου,σαν γυφτοπούλα. Εγώ ζήτησα την Αναστασία δίχως καν σαλονάρισμα. Όταν μπήκε στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι άλλαξε το μαλλί της σε ξανθό. Την προτιμώ μελαχρινή. Προκαταρκτικά, ακάποτη πίτα, γλύψιμο αρχιδιού, φιλιά στο σώμα της, γλύψιμο ρώγας και χάιδεμα μουνόχειλων από πλευράς μου. Πήδημα σε στάση cow girl και τελείωμα μέσα στον στόμα της. Έχει τον τρόπο να μην αφήσει ούτε σταγόνα να πάει χαμένη. Τα έφτυσε στον νιπτήρα, έκανα μπάνιο με μπεταντίν και την αποχαιρέτησα μέχρι την επόμενη φορά.
Από τότες που έγινα μπουρδελάκιας από στουντιάκιας δεν μου φαίνεται το 20€ και ίσως για αυτό χύνω πιο αργά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.317
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SKEF, giorgiodelafuentes2, The Keeper και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού