Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχε ζεστη αλλα δεν με ενιαζε.Ειχε κινηση αλλα δεν με ενιαζε.Δεν βρηκα να παρακαρω αμεσως αλλα δεν με πειραξε.Τον δυσοσμο Πακι που ειχε στησει μεσα στο δρομο σεντονι κι εργαλεια προσπαθωντας να επισκευασει το τρικυκλο του ρακοσυλλεκτη,σωστα μαντεψατε, τον εγραψα στ αρχιδια μου.Ουτε καν η κατρουλιλα δεν με πειραξε καθολου.Σαν εξυπνη βομβα,πλοηγηθηκα με μαεστρια στις αναποδιες της καθημερινοτητας,με ενα σκοπο και στοχο.Να αδειασω τα αρχιδια μου στην πρωτη που θα εβρισκα και θα μ εκανε κλικ.Μπηκα κατευθειαν μεσα,χαιρετησα την τσα2 που πλεον με ξερει και λεμε καμια κουβεντα,και ρωτησα τι εχει το μενου.Η γνωστη γραια διπλαρωνε εναν πελατη με ιδιαιτερα γουστα,η ψηλη Ρουμανα η Ιωαννα απο Φυλης,πιο ομορφη απο ποτε με το γνωστο αποστειρωμενο προγραμμα, το εξυπνακιστικο υφακι και το χαλια γαμησι.Με θυμαται επειδη οποτε τσαρκαρα Φυλης παντα τη χαιρετουσα στην βραδυνη βαρδια,και λεγαμε χαζοαστειακια.Την ειχα γαμησει κ δυο φορες,η μια χειροτερη απο τη αλλη,οποτε πηγα πασο στην προσφορα της να περασουμε.ΗΛπιζα να πετυχω την χοντρη νεαρα που ειχα δει τις προαλλες,ετσι για να πω οτι την γαμησα κι αυτη αλλα απουσιαζε,μαλλον οριστικα.Τελικα για εγγυημενο γαμησι επελεξα την Ολγα,τη Λευκορωσσιδα.Κοντουλα,καθαρη,μετριο προσωπο χαρακτηριστικο των Βαλτικων κρατων, με μια επαρχιωτικη χροια,γελαστη,ευχαριστη,προθυμη,μικρο χαλαρο βυζι και κωλο που εχει νερουλιασει,σαν να εχει παρει βαρος.
Πλυσιμο χεριων και πεους στο νιπτηρα στο πεντακαθαρο δωματιο.Με το που μπηκε κατευθειαν την γδυνω ενω μ εγλειφε τον λαιμο,τις ρωγες και μ δινε πεταχτα φιλακια στο στομα.Της χαιδευα το απαλο της δερμα και το πεντακαθαρο μουνακι της ενω εκεινη αφου βεβαιωθηκε για την καθαριοτητα,τον εξαφανισε στο στομα της,χωρις να παραλειψει να μου γλειψει τ αρχιδια.Ηθελα να την γαμησω,κατι που μου προτεινε μετα απο λιγα λεπτα,αλλα με την κουραση που ειχα,ηθελα να απολαυσω τσιμπουκαρα οσο αντεξει το κοριτσι.Ημουν κ φορτωμενος κανα 3ημερο οποτε ηλπιζα να με κανει να χυσω.Την ειδα ξεκουραστη και ενεργητικη,οποτε την ενθαρρυνα να συνεχισει,κατι που δεν δυσανασχετησε καθολου,ισα ισα που με μεγαλυτερη μανια ρουφαγε,χαιδευε και καραμελωνε.Μετα απο κανα 10 λεπτο,ξεκινησα να χυνω τεραστιες ποσοτητες σπεραμτος στο στομα της ενω βογγαγα σαν ζωον.Με στραγγιξε για τα καλα,δεν αφησε σταγονα,ενω με το ζορι κρατωντας τα στο στομα,ετρεξε στον νιπτηρα να τα φτυσει και να πλυθει.Πωπω πολλα ειναι ειπε με σπαστα ελληνικα,τα οποια κατεχει ελαχιστα σημειωτεον.Εγω ημουην ταυλα στο κρεβατι,ουτε και θυμαμαι ποσο καιρο ειχε πουτανα να με κανει να χυσω με πιπα χωρις δικη μου υποβοηθηση.Με χαιρετησε θερμα,και εφυγε ενω εγω καθαριζα νωχελικα το τηθασευμενο καυλι μου απο τα χυσια και τα σαλια.Ποσες ψωλες να χουν σταγγιξει σε αυτο το στομα αραγε?ΤΙ με νιαζει ομως.Εφυγα αφου χαιρετησα τα κοριτσια,σκεπτομενος πως το μονο πουυμε ενιαξε τελικα,ηταν που εχυσα σε στομα,και μαλιστα μετα απο δυνατη πιπα.Αξιο το κοριτσι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.223
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, alpula, black crow και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού