Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους!!
Ας πω τις δικές μου εντυπώσεις από την πρώτη μου επαφή μαζί της.
Μετριου αναστηματος προς το κοντό, ικανοποιητικό στήθος, καλοσχηματισμένα μουνόχειλα, ελληνικά δείχνει ότι ξέρει ελάχιστα, 30χρ.
Συμμετοχή μέτρια, ακούγονται ήχοι ευχαρίστησης ισως για να δημιουργήσει ατμόσφαιρα, στοματικό με προφυλακτικό, γλωσσο-φιλα πιθανόν να μην κάνει ίσως να επιλέγει, υπέροχο στήσιμο για τους λάτρεις του Doggy.
Όσοι καθυστερούν να τελειώσουν κολπικά δεν τη συστήνω. Φαίνεται καθαρή. Κοπέλα της διπλανής πόρτας που αν την δεις στο δρόμο ίσως και να μην εντυπωσιάστεις. Σαλοναρισμα αδιάφορο έως βαριεστημένο.
Αν θα τη ξαναδοκιμάσω....ίσως, για να έχω 2η εντύπωση.

Αρκετοί έως πολλοί γράφετε πολλές λεπτομέρειες που ίσως να μην χρειάζεται να τα ξέρουν οι τρίτοι, μπορείτε να μένετε στα βασικά, επιγραμματικα, γιατί αν στον έναν κάνει η κοπέλα κάτι που να μην το κάνει στον άλλον δεν χρειάζεται να μπαίνει και η κοπέλα σε δύσκολη θέση, " ξέρω ότι κάνεις το τάδε " κράτα το φίλε για εσένα, γιατί πολλοί δεν έχουν εχεμύθεια.

Τη καλησπέρα μου σε όλους.
Και σεβασμό προς τις κοπέλες. Δείχνεις σεβασμό θα λάβεις σεβασμό. Δεν σου αρέσει μην ξαναπάς, κλαις τα 20-30-60-100-150€ ? Πες ότι τα δωρισες κάπου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρσέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.509
Πόντοι:
5.345
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxxxxxx, giorgiodelafuentes2, perseas

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2021
Ο τρόπος που μιλάει κάποιος, για εναν άνθρωπο που προσφέρει οποιαδήποτε είδους υπηρεσία, δείχνει την ποιότητα του..
& εσύ είσαι απλά απίστευτος!
Διαβάζω σχόλια από Ορκς & δεν νομίζω να διαφέρουν οι συμπεριφορές τους στις συντρόφους τους, μητέρες τους, αδερφές τους.. απλά αλλάζει η ιδιότητα & η γεωγραφία!
17 Αυγούστου, 2021
Eleanna, καλημέρα, τι ήταν αυτό που δεν σου άρεσε στην αξιολόγηση?
18 Αυγούστου, 2021
Καλημέρα σου.
Αν ξαναδιαβασεις προσεκτικά θα καταλαβεις το αντίθετο, πως σε επιβραβεύω για τον τρόπο που μιλας & σκέφτεσαι.
18 Αυγούστου, 2021
Καλημέρα, δεν το κατάλαβα έτσι, σε ευχαριστώ πολύ.
Τη δουλειά που κάνουν οι κοπέλες εμείς οι άνδρες πρέπει να αξιολογούμε ( τη καθε μια μεσα μας) και να σεβόμαστε.

προσωπικό μήνυμα πως στέλνω?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4