Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε κάποια μέρα μεταξύ 17 Απριλίου και χθες , στο συγκεκριμένο οίκο στανταράκι έχω την “εξαφανισμένη” Μαρία αλλά μίας και εδώ και καιρό δε δουλεύει δοκίμασα τόσο τη Σοφία αλλά και την Αλεξάνδρα αλλά η σημερινή κριτική αφορά όταν τις πήρα σε παρτούζα.
Σοφία καστανή παχουλή μίλφ με κοντό μαλλί 2,5άρι βυζί και Αλεξάνδρα ξανθιά μίλφ παχουλή με 2.5άρι συν βυζί , αφού επιβεβαίωσα στο σαλόνι ότι κάνουν ταυτόχρονα τσιμπούκι πέρασα στο δωμάτιο .
Φρεσκάρισμα και μετα από λίγο ήρθαν στο δωμάτιο , οικειότητα λόγω ότι τις έχω πάρει μεμονωμένα και με γνωρίζουν και αυτές με καλή χημεία πια μεταξύ τους μίας και είναι πολλοί που τις παίρνουν σε παρτούζα . Η Αλεξάνδρα άρχισε να με φιλάει όσο η Σοφία έγλυφε τις ρόγες μου όσο ήμασταν όρθιοι , μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου αφού ξάπλωσα ανάσκελα ήρθε η Σοφία πλάι στα δεξιά μου και η Αλεξάνδρα αριστερά , η Αλεξάνδρα άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και η Σοφία μου τον έπαιζε με το χέρι της μέχρι να έρθω σε στύση , μόλις αυτό επιτευχθεί τον πήρε στο στόμα της για λίγα δευτερόλεπτα , στη συνέχεια άρχισαν να γλύφουν με τη γλώσσα τους και οι δύο κατά μήκος τον πούτσο μου η μια από τη μια πλευρά και η άλλη από την άλλη ενώ ανά τακτά χρονικά διαστήματα παίζαν σόλο… Η Αλεξάνδρα είναι λίγο πιο λυσάρα στη πίπα , τον παίρνει πιο βαθιά στο λαρύγγι της και κάνει και φτυσίματα και η Σοφία τον παίρνει βαθιά αλλά είναι λίγο πιο αργή σε ρυθμούς , αφού τις άφησα για αρκετή ώρα να με περιποιούνται τις είπα να στηθούν στα τέσσερα και οι δύο .
Πέρασμα προφυλακτικού πρώτα γάμισα για λίγο τη Σοφία και μετά την αλλαγή προφυλακτικού για λίγο την Αλεξάνδρα , ήμουν φούλ καυλωμένος και με δυσκολία κρατιόμουν οπότε τις είπα να γυρίσουν και να μου τον πάρουν στο στόμα , πράγματι αφού η Αλεξάνδρα μου αφαίρεσε το προφυλακτικό έσκυψε πάλι και τον πήρε στο στόμα της ενώ μετα από λίγο ακολούθησε και η Σοφία , όταν πλησίαζε η ώρα έβαλα τα κεφάλια τους διπλά δίπλα με τις γλώσσες τους να περιμένουν , τα πρώτα έφυγαν στα στοματάκια τους , η πρώτη που έκανε “επίθεση” ήταν η Αλεξάνδρα όπου χτύπαγε και τη πούτσα μου στο στόμα της ενώ ταυτόχρονα μούγκριζε και αφού μάλλον “χόρτασε” παραχώρησε τη θέση της στη Σοφία όπου ανέλαβε να με στραγγίσει .
Στο δωμάτιο κάτσαμε σχεδόν 20 λεπτά και ο περισσότερος χρόνος αναλώθηκε σε τσιμπούκι , όσοι ψάχνουν μοντέλα στο δεκαρικάκι και ταυτόχρονα και υπηρεσίες δε θα βρουν αυτό που ουτοπικά ψάχνουν , όσοι θέλουν να βγάλουν γούστα ας δοκιμάσουν , λογικά θα τις ξαναπάρω αν και θα περιμένω μήπως επιστρέψει η Μαρία και την πάρω μαζί με την Αλεξάνδρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, perseas, kolokopeas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2022
συναγωνιστή ,λογικά λέμε την ίδια Μαρία είναι εδώ και 2χρόνια περίπου που θα έφευγε για την πατρίδα της.
20 Μαΐου, 2022
επίσης , ξέρεις που δουλεύει η Αλεξάνδρα; δεν την πετυχαίνω πλέον ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2