Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
την ΑΝΝΥ τη γνωριζω απο παλια και την πρωτοειχα παρει στο φωκαιας 27 οροφο (καπου στις αρχες της πριν καμποσα χρονια), οταν ειχε γινει ο ντορος με τον τοτε ορο... πορνοσταρ (και καλα). μαλιστα τοτε ελεγε οτι ηταν απο την καλαματα, στην κλασσικη ερωτηση για το απο που ειναι.
το σερβις της (για πορνοσταρ) ηταν για κλωτσες και αυτο που θυμαμαι πιο πολυ τοτε, ειναι οτι τραβιοταν να μην τον τρωει ολο στα 4 και η πιπα της ηταν παντελως ακυρη με πολυ σαλιο και πασαλειμμα... χαλια μαυρα δηλαδη.

σε προηγουμενη προσφατη τσαρκα που την ειδα μετα απο πολυ καιρο λοιπον (η συχνοτητα της δεν ειναι σταθερη να πω εδω), ειχα γραψει οτι ειναι γαμευσιμη (που οντως ειναι τωρα) αν δεν τη ξερεις για τα ενδοτερα. υπ'οψιν, καποιες φορες πιο παλια, την ειχα πετυχει και γιουβαρλακι-ακυρη.
αποφασισα να τη δοκιμασω ξανα μετα απο τοσο καιρο, μπας και ειχε βελτιωθει καθολου, γιατι την ειδα και με καλο σχετικα σωμα οπως ειπα.
αμ δε λοιπον.

στο σαλονι βγηκε εντελως γυμνη (φουλ πσολαριουμ παν κατ) μαζι με τα πορνοπαπουτσα, με πολυ καβλαντα, σεξυ υπονοουμενα κολωνατα και διαφορα διαφημιστικα που κανει στα ενδοτερα (λαρυγγωτη πιπα π.χ.) για να σε πεισει να περασεις.
τωρα αν δεν περασεις, σου χωνει και 2-3 απαξιωτικα φευγοντας. ετσι για τον καλο δρομο Χαχαχα!
οπως ειπα πιο πριν λοιπον, περασα για μια επαναληπτικη.

ξεκινημα με τα γνωστα (ακυρα για μενα) προκατ.
γλειφει ρωγες που μου ειναι αδιαφορο παντελως, χαϊδεμα στηθους, λιγα πεταχτα φιλακια μεχρι και γλειψιμο λοβων. τα κανει ολα ομως αδιαφορα και μηχανικα. ταυτοχρονα να λεει και τα γνωστα σιρινοθεατρινιστικα (θες να με γαμησεις καργιολη? θες να σκισεις την πουτανα σου? κτλπ) που ετσι οπως τα λεει κιολας, γελας αντι να καβλωνεις.

ξεκιναει πιπα που οντως ειναι λαρυγγωτη... σε πεσμενη πουτσα ομως, με ολα αυτα που εχουν προηγηθει Money Mouth
η τυπισσα ΔΕΝ κατεχει απο πιπα τελικα και δεν το'χει για μενα, παρολο που τη διαφημιζει.
λαρυγγωτο και αλλα τετοια φυκια.
να με πηγαινει κανα 5λεπτο ετσι και η πουτσα μου να μην επικοινωνει με τιποτα. να βγαζει και κατι κραυγες χλαπ-χλουπ οταν το καταπινε, οι οποιες ηταν παντελως ντεκαβλε.
λεω οκ, δε θα γαμησω με τιποτα ετσι οπως το παει, αλλα αστηνε να δω μεχρι που θα φτασει η κωμωδια και σημερα.
ενα 20αρικο μειον το πολυ Κουλ
μιλαμε να δινει πονο η τυπισσα, αλλα μαλακισμενα και να με ρωταει κιολας γιατι δεν καβλωνεις ????
επρεπε τωρα να ειναι πετρα Χαχαχα!
ΠΩΣ μωρη μαλακω να ειναι πετρα με τις μαλακιες που λες και τις αγαρμπες κινησεις που κανεις (σκεφτομουν και να κλαιω συναμα απο μεσα μου) ?
πιο μετα μου λεει, θες 69 ?
ελα λεω μπας και γινει τιποτα.
συνηθως οταν γλυφω μουνακια ωραια καβλωνω (λογικο για ολους αλλωστε πιστευω). εχει ωραιο μουνακι σχετικα, αν και εχω δει και γλυψει πολυ καλυτερα. εχει κανει και piercing στο μουνι να πω εδω, που δεν το ειχε παλια απο οσο θυμαμαι.
να χουφτωνω συναμα οτι μπορω μπας και καβλωσω. μπουτια, κωλο, μουνι, μεση, ποδια, γαμπες οτι εβρισκα... αλλα ματαια.
επισης τωρα εχει και κωλαρα για να τα λεμε και αυτα.
απαλο δερμα πσολαριουμοποιημενο τεζα οπως προειπα, αλλα σε ορισμενα σημεια να ειναι σαγρε, μεχρι και αναμεσα απο τα μπουτια χαμηλα λιγο πριν το μουνι. μου εκανε πολυ εντυπωση αυτο και λιγο ξενερωσα στην αφη Χμμμ;
πρεπει να περασαν 10+ λεπτα ετσι και να μην εχω καβλωσει ουτε στο 50-60%.

τη σταματαω και λεω, ελα να ξεκινησουμε "γκαμισι" μπας και γινει τιποτα, γιατι ετσι δεν το'χουμε.
τη βαζω στα 4, μπαινω με τα 1000 ζορια και ξεκιναω ο κακομοιρης το σμπρωξιμο.
για κανα 2λεπτο να ειμαι ετσι και να σκεφτομαι. νταξει δε λεει, αστο να παει στο διαολο να παμε να φυγουμε.
και εκει που λεω οτι ειμαστε -20, απο το πουθενα ξεκιναει και ζωντανευει ο κατω παιχτης και φτανει σε μια περιπου 80% στυση.
καποιες φορες απορω με την πουτσα μου πως τα κανει αυτα ??????? Χμμμ;
λεω οκ, παμε με δυναμη να το σωσουμε και οτι κατσει.
ξεκιναω να δινω πονο και αυτη εκει, να λεει τα ντεκαβλε sirinoθεατρινιστικα (γαμα την πουτανα σου, γαμα με καργιολη κτλπ).
τη σταματαω και τη βαζω σε mission.
τα ιδια σκατα και εκει.
να δινω πονο, να γλυφω και τα βυζακια της που ειναι μικρα αλλα ωραια, αλλα με αυτα που ακουγα και την ειχα φατσα καρτα να ξεκιναει και να μου ψιλοπεφτει παλι.
ε ρε πουστη μου λεω.
αυτη να καταλαβαινει οτι κατι παιζει και ξεκιναει τη δυσαρεσκεια περι χρονου.
κατι μου ειπε για μισαωρο και οντως πρεπει να εκατσα 20-25-30 λεπτα standard μεσα.
η τσατσα να εχει βαρεσει 2 φορες πορτα και να εχω αρχισει ηδη να σκεφτομαι να τη διωξω πλεον.
λεω ας δωσω μια ακομα ευκαιρια μπας και χυσω τουλαχιστον.
τη ξαναβαζω στα 4 και δινω με οτι εχω. σε καποια φαση απο την πολυ δυναμη ποναγαν τα αρχιδια μου, που βρισκανε πανω στο μουνι της.
αυτη εκει να συνεχιζει να λεει τα σιρινοδικα της μαζι και τα αχ-βαχ-σεβαχ κτλπ.
με τα πολλα καταφερα και εχυσα μεσα στον ιδρωτα... παλι καλα.

στο τελος και αφου σκουπιζομουν (πρεπει να χαλασα μισο ρολο το μεγαλο), να εχει κατσει διπλα μου και να με ρωταει.
γιατι ετσι εσυ, τι επαθες εσυ, μηπως δε σε καβλωνω ????
χαχαχα ελα ρε το καταλαβες πηγα να πω ???
κρατηθηκα ομως και της ειπα οτι ημουν απλα κουρασμενος λογω δουλειας, που ειχα ερθει στα καπακια.
ομως θα ξαναρθω πιο χαλαρος να σε πηδηξω και να σε ξεμουνιασω οπως πρεπει, γιατι τωρα σε γαμησα με 3/4 πουλι περιπου.
ναι μου λεει το καταλαβα. να ερθεις, σε περιμενω.
Χαχαχα! πηγα να κλαψω Προσκύνημα
χαιρετηθηκαμε, φιληθηκαμε και λακισα.

ασε μας κουκλιτσα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.546
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sinatra7, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2021
Που σαι ρε τυπαρα μου?

Ολο για φολες γραφεις Χαχαχα!

Η εισαι ο νεος Ιασων Τριανταφυλλιδης του site ''άγιστα τγία''Χαχαχα!
T
troubaman
review reaction 3 papaphilips
13 Μαΐου, 2021
Κι εγώ παρόμοια εμπειρία πριν χρόνια (νομίζω πριν να πάει στο Φ104). Τα δήθεν καυλωτικά της λόγια μόνο γέλιο μπορούν να προκαλέσουν.

P.S.
Κλαίω με τίτλο.
review reaction 1 papaphilips
13 Μαΐου, 2021
@troubaman
οχι φιλε καμια σχεση. οι δυο πρωτες αν δεις ειναι σουπερ και γενικα δεν εχω φαει πολλες φολες. το εχω ξαναπει αλλωστε.
απλα κοιταω παλιες ενημερωσεις τωρα που δεν εχω πολυ δουλεια και αποφασισα να μη γραψω μονο τις καλες εμπειριες. θα γραψω και αλλες στην πορεια ολων των ειδων, καλες-μετριες-κακες, για να υπαρχει γενικη γκαμα τωρα που θα ξανανοιξουν σε λιγο καιρο οι οικοι.
13 Μαΐου, 2021
Το μεγαλυτερο παλτο της βικτωριας ειναι η αννυ. Ο λογος που εχει ακομα πελατες ειναι 99% μαρκετινγκ και 1% αποδοση.
review reaction 1 papaphilips
13 Μαΐου, 2021
Το κορίτσι με μόνο 20 ευρώ σε έκανε να χύσεις όχι μόνο 100 γραμμάρια σπέρμα αλλά και 1 κιλό ιδρώτα σαν να βρισκόσουν σε γυμναστήριο εντατικής άσκησης 30 λεπτών. Για την υγεία σου και την σωματική σου βελτίωση φρόντιζε! Γιατί παραπονιέσαι;
review reaction 3 papaphilips
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5