Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
στο φωκαιας 24 ειναι μια που λεγεται ΑΝΝΙΤΑ.

ξερει ελληνικα, ειναι ξανθοκαστανη με βαμμενα μαλλια και εχει fake αλογοουρα που καραφαινεται απο μιλια, ιδιως στην αφη.
αδυνατη πολυ με μικροσκοπικο βυζι, αλλα με ενα τουρλωτο και ωραιο κωλαρακι που σωζει την σωματικη κατασταση. ομορφη φατσουλα και πολυ ευδιαθετη. βγηκε με ωραια μαυρα εσωρουχα και κατι καλτσες μεχρι τον κωλο, που προσωπικα εμενα με αναβουν παρα πολυ.
την περιμενα στο σαλονι και με το που βγαινει και με κοζαρει, ερχεται και σκαει πανω μου.
ετσι οπως την ειχα και της χουφτωνα το κωλαρακι, εδωσε σημα το κατω κεφαλι να περασω, οπως και εγινε τελικα.

μεσα λοιπον, να τη μπαλαμουτιαζω στο κρεβατι.
ορθιος εγω, στα γονατα αυτη και να μου ερχεται λιγο μποχα απο το στομα της και λιγο ιδρωτιλα απο τις μασχαλες της Money Mouth .
αρα φιλια στο στομα τα απεφυγα μακραν.
να της γλειφω τα βυζακια της και να μου ερχεται λιγο ακυρη γευση Money Mouth .
ω ρε πουστη λεω, η γκομενα δεν το'χει με την καθαριοτητα και δε θα μου σηκωθει με τιποτα.
προσπαθω να μην τα σκεφτομαι αυτα, γιατι ηθελα να τη γαμησω στα 4 και να βλεπω αυτο το μικροκαμωμενο κωλαρακι να το σκιζει το καβλι μου (το μουνι), οπως και εγινε τελικα... και ευτυχως.

μετρια προς καλη free πιπα την οποια κανει με πολυ χερι δυστυχως.
να της το βγαζω συνεχεια και αυτη να το βαζει μετα απο λιγο ξανα.
μωρη καρχια λεω, χωρις χερι λεμε χαχαχαχα.

sex σε 3 στασεις εδω.
πρωτα σε cow οπου απλα ειναι οκ, γιατι ερχεται και η μασχαλιλα ελαφρως και γενικως δεν παει καλα η φαση. δεν το πολυκουναει δηλαδη.
τη βαζω στα 4 οπου εκει παιρνει τα πανω του το καβλι μου και να δινω πονο. η αισθηση να εχω ενα μικρο σε οψη κωλαρακι και να σκιζω το μουνακι της βασανιστκα με το καβλι μου σε αυτην τη σταση, ειναι απιστευτη. και εδω να παιζω μπαλα σε αργους και γρηγορους ρυθμους, να ακουω παλι το γνωστο καβλωτικο ηχο που βγαζει το μουνακι και να με τρελαινει.
τελος τη βαζω και σε mission, οπου μετα απο αρκετουτσικο και εκει σφυροκοπημα εχυσα.

να πω εδω οτι ειναι λιγουλακι πιο αδυνατη απο την ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ απο τη μοντελοαλυσιδα, σε περιπτωση που θελει καποιος να τη συγκρινει, αλλα οχι τρομερα.

σε αυτην δε νομιζω να ξαναπαω λογω καθαριοτητας, παρολο που ειναι πολυ συμπαθητικη και χαμογελαστη στο ολο συνολο.
σκεφτηκα να πιασω την τσατσα και να της το πω μπας και δουμε καμια βελτιωση απο την επομενη φορα, αλλα ειπα γαμησετο.
ευχαριστησα και λακισα.

και εδω θεμα χρονου δεν υπηρχε λογω γνωστης τσατσας.

τελος για το κλεισιμο, να πω οτι παιζει-επαιζε επισης σε γραφειο σαν callgirl με αναλογο αντιτιμο, αλλα δε θυμαμαι ονομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.598
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2021
ημερομηνια συνευρεσης λιγο πριν το lockdown.
13 Μαΐου, 2021
Θα της μύριζα και έγλειφα τις μασχάλες με μανία.
13 Μαΐου, 2021
@Reuzel
αμα την πετυχεις, ορμα με βαθιες εισπνοες πρωτα και πηγαινε φαγωμενος.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3