Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
στο φυλης 65 οροφος ειναι μια που λεγεται ΡΑΝΙΑ, η οποια παιζει μπαλα και στα σκαλακια του 65, αλλα και απεναντι στο 84 ισογειο.

καπου ειδα οτι καποιος τη χαρακτηρισε ΞΑΝΘΟ ΑΓΓΕΛΟ.
χωρις παρεξηγηση, αλλα αμα ηταν ετσι οι αγγελοι φιλε μου, θα πεφταμε απο την ακροπολη.
πανε δες την ΛΙΖΑ (time) απο το φυλης 71 οροφο, να δεις πως ειναι οι πραγματικοι αγγελοι και τα ξαναλεμε.
παρολο φολα, το σωστο να λεγεται... ειναι ΑΓΓΕΛΟΣ οντως και αν ηθελε, θα ειχε μαζεψει ολο το χαρτι μακραν.
καμια σχεση λοιπον, αν και δικαιολογω το θεμα γουστου του καθενα.
και παλι χωρις παρεξηγηση.

τη συγκεκριμενη λοιπον, την ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα και την ειχα βαλει στοχο για την επομενη φορα, σημερα δηλαδη.
να πω εδω οτι πρεπει να ηταν και πιο παλια, αλλα να μη μου εκανε σαν εμφανιση τοτε, γι'αυτο και ο αναλογος τιτλος τωρα.

ξερει ελληνικα, ειναι ξανθια με μαλλια μεχρι ωμους (βαμμενα λογικα), ενα μακρυ καρε ας πουμε, μετριου αναστηματος, αδυνατη με μικρο βυζι σχετικα με το σωμα της και λιγο μεγαλουτσικη λεκανη. η φατσα της ειναι πολυ μετρια και απο κοντα μετριαζει ακομα περισσοτερο (παρακατω θα καταλαβετε). ειναι ευδιαθετη και χαμογελαστη ομως και ολο αυτο το συνολο, δε σε χαλαει (εμενα τουλαχιστον) για να περασεις και να τη δοκιμασεις.

μεσα λοιπον, η γκομενα κανει καλη σχετικα free πιπα. της αρεσει να τη γλυφουν σε βυζακια, λαιμο κτλπ και εχει ενα πολυ ωραιο μουνακι σε σχημα.
δεν τη ρωτησα να τη γλειψω για να δω αν γουσταρει, γιατι δε μου βγηκε εκεινη τη στιγμη (Μαλακία).
ομως το εκανα την επομενη φορα by the way και ειναι απιστευτο το μουνακι της.
μαλιστα της εκανα κοπλιμεντα για το τι ωραιο μουνακι που εχει και μου απαντουσε οτι ειναι σα μελι Χεχε!.
το ατου της ειναι η κωλαρα της που στα 4 φαινεται superduperwow.
εχει και μαλακο δερμα.

εδω παιχτηκαν sex σε 2 στασεις.
πρωτα τη βαζω σε doggy να δω τις αντοχες τις και με το που μπαινω, αισθανομαι να ακουμπαω ενα γρουμπαλακι μεσα στο μουνι της και αυτη να τιναζεται και να βγαζει καβλιαρικες φωνες. ωπα λεω βρηκα τερμα λογικα, καβλωσα πιο πολυ και ξεκιναω δυνατες πουτσιες με το γρουμπαλακι αυτο να μου χαϊδευει την ακρη του πουτσοκεφαλου σε καθε μπασιμο. η τυπισσα να πιανει σεντονια και γενικως να βγαζει πολυ ωραιο feeling. να πηγαινω λοιπον μια αργα και μια γρηγορα για να μην τη πονεσω εντελως. να βγαζω και να βαζω ξανα το καβλι μου και να ακουω παλι τον γνωστο ηχο πριτς-πριτς που βγαζει το μουνι και να καβλωνω ακομα περισσοτερο. μετα απο αρκετο σφυροκοπημα, την αλλαζω σε mission, οπου και εκει να δινω πονο σε αναλογο ρυθμο οπως στο doggy, μια αργα και μια γρηγορα δηλαδη. η γκομενα να μου εχει αγκαλιασει το κεφαλι και να με χαϊδευει στο προσωπο, πραγμα που μου εδωσε να καταλαβω οτι γουσταρε προφανως και αυτη. να εχω πλησιασει το κεφαλι μου τσιτα στο δικο της και να ειμαστε ματια-ματια και να της δινω και φιλια στο στομα, οχι γλωσσοφιλα ομως. εκει ειδα οτι τα μπροστινα δοντια της εχουν ενα θεματακι Δάκρυ. (αυτο που ελεγα στην αρχη για τη φατσα της).
μετα απο λιγο ματσακι εχυσα λοιπον και ολα μια χαρα σε γενικο πλαισιο.

θα ξαναδοκιμαστει οπως και δηποτε (εχει γινει ηδη), παρολο που δεν ειναι και οτι καλυτερο σαν εξωτερικη εμφανιση για μενα και τα γουστα μου.

θεμα χρονου δεν ειχα, γιατι η τσατσα και παλι ηταν γνωστη απο τις τοσες τσαρκες που εχω κανει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.449
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, alpula, perseas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2021
ημερομηνία..;;11/5;;
11 Μαΐου, 2021
@johnko
η ημερομηνια ειναι τυχαια, λιγο πριν το lockdown.
09 Αυγούστου, 2022
την εχω τιμησει τουλαχιστον 3-4 φορες ακομα, με ιδιες υπηρεσιες οπως της κριτικης.
ολα σουπερ δηλαδη το μωρο, το οποιο εχει ομορφυνει ενεκα καλοκαιριου btw.
προσφατα ομως, ο γνωστος τσατσος (με τις ποιητικες αρλουμπες ρανια απο τα ουρανια κλπ) μου εκανε παραπονα οτι αργουσα φωναζοντας την κοπελα και χτυπωντας την πορτα, ενω τη ξεμουνιαζα πολυ σχολαστικα ακουγοντας τις πνιχτες κραυγουλες της σε μισιον μουδ.
αποτελεσμα ?
η κοπελα να αγχωθει και να σηκωθει να φυγει, αφηνοντας με αχυστο.
μαυρο στο μπουστη απο μενα λοιπον, αν τον ξαναπετυχω σε οικο.
επισης ελπιζω να πετυχω την ρανια στον απεναντι οικο που παιζει εξισου μπαλα (65 σκαλακια), ωστε να της δωσω τα χρωστουμενα καποια στιγμη.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3