Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μιας και δεν εχω πολυ δουλεια λογω κουλοϊου, αποφασισα να ψαξω τις ενημερωσεις μου και να γραψω καμια κριτικη ετσι για την ιστορια.
αρα η ημερομηνια επισκεψης ειναι λιγο πιο παλια, λιγο πριν το lockdown.
αν την περασουν, θα γραψω και αλλες.
αν οχι παλι δε θα ξανασχοληθω, γιατι δε μου ειχαν περασει και μια πιο παλια που ειχα γραψει.

στο φιλιππιδου 11 ισογειο λοιπον, ειναι η ΚΑΡΟΛΙΝΑ, που παιζει μπαλα και στα φωκαιας 27αρια.
πιο παλια που την εβλεπα στις τσαρκες μου, ηταν αρκετα χοντρη και προσωπικα δε μου εκανε με τιποτα.
τωρα ομως, εχει κανει ΡΙΖΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ.
εχει χασει αρκετα κιλα και παει προς μοντελε. μου ειπε μεσα, στο λιγοστο social, οτι θελει να χασει και αλλα.
τωρα λοιπον ειναι αδυνατη-normal.
οπως καταλαβαινετε περασα μεσα αβιαστα, γιατι με καβλαντισε στο σαλoνι και με το που της ειπα οτι σε ξερω απο το φωκαιας 27 οροφο και εχεις γινει μουναρα, λες και την τιναξε ρευμα και μου γραπωσε το καβλι.

ξερει αρκετα καλα ελληνικα, ειναι καστανοξανθη, ευχαριστη, μετριου αναστηματος με φυσικα μεγαλα βυζια σε πτωση (τα οποια δε με χαλασανε καθολου), πολυ γλυκεια (πορνο)φατσουλα με ανοιχτα ματια και λιγη ακμη στα μαγουλακια της.

μεσα η γκομενα κωλολεει.
free πιπα φοβερη (ευτυχως, γιατι εχω και ενα θεμα με αυτο) με τρελες κινησεις στοματος και κεφαλιου και χωρις χερια επισης Προσκύνημα . προσπαθεια για deepthroat με πνιξηματα και δακρυα να βγαινουν, αλλα δε μπορουσε να το αρπαξει ολο, λογω μεγεθους και παχους.

στο sex τα δινει ολα και παιχτηκαν οι 3 γνωστες στασεις.
σε cow σε γαμαει στην κυριολεξια. την ειχα αφησει να κανει παιχνιδι μονη της και τα πλατς-πλουτς κυριευαν το δωματιο. εδωσε πονο και ιδρωσε η γκομενα.
με σταματαει και τη γυρναω σε doggy, οπου με το που της βαζω το καβλι μου, να μου λεει... πωπω τι πουτσα ειναι αυτη μωρο μου???
αμεσως καταλαβα οτι η γκομενα γουσταρει γερο γαμησι και ξεκιναω να δινω πονο.
εγινε της καριολας.
να τραβαει σεντονια, να βγαζει φωνες, να της τον βγαζω και να της τον ξαναβαζω, να ακουω τα πριτς-πριτς που κανει το μουνι και να καβλωνω ακομα περισσοτερο, γιατι μου αρεσει πολυ η αισθηση και ο ηχος αυτος.
τη σταματαω και τη βαζω και σε mission, που και εκει εγινε χαμος παλι. να πεφτουν και τα γλωσσοφιλα συναμα και να εχω γινει turbo, ωσπου εχυσα.

ιδρωμενοι και οι 2 σηκωνομαστε, φιλιομαστε και ανανεωνουμε rdv για την επομενη φορα.

η μονη λιγη ξενερα ειναι οτι, το δερμα της δεν ειναι απαλο οπως στις περισσοτερες κοπελες και εκει λιγο κατω απο τα βυζια της τη στιγμη που τα εγλυφα, το αισθανθηκα λιγο σα σαγρε, οπως και καπου στο κορμι της τη στιγμη που τη ειχα σε doggy.
το service της ομως, τα καπαρωνει ολα αυτα και τελος.

την εχω ξανατιμησει 3-4 φορες πλεον και αν δε γινει παλι χοντρη, παει ανετα για standarακι μου.

τελος για να κλεισω, στο θεμα χρονου δεν ειχα κανενα προβλημα μιας και η τσατσα με ξερει απο τα επικα ματσακια που επαιζα με τη σαρα στον πανω οροφο πιο παλια, ηταν η ιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.435
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, baroc, sinatra7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού