Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά το γαμήσι με τη Ρόζα επέστρεψα σπίτι έφαγα και είπα να ξαπλώσω λίγο αλλά η υπερένταση δεν με άφηνε καθόλου. Μέσα στους πόνους μου στους ώμους και το χέρι τώρα είχα πιάσει και την πλάτη μου (το γαμήσι με τη Ρόζα το κανε χειρότερα). Οκ σκέφτηκα να πάω να ρίξω άλλον ένα και ήθελα milf/θειά. Πήγα Μ.Α κουρτινάτο (είχα να πάω από τότε που δούλευε η Μαρία) και είδα 2 Ρωσσίδες! Δεν κράτησα ονόματα, πήγα με την ΚΟΝΤΗ, Που μου έβγαλε κάτι παραπάνω από την άλλη. Μέσα στο δωμάτιο ήταν καλή! Είχε κάποια προκαταρκτικά, τον έτριψε με τις βυζάρες της και τον ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ! Την έβλεπα από τον καθρεύτη να τον καταπίνει ολόκληρο και με λύσσα! Στήσιμο στα 4 όπου και την κάρφωσα δυνατά και λυσασμένα με εκείνη τελικά να στήνει στον τοίχο τα χέρια της για να βρει ισσοροπία από το πολύ σπρώξιμο Κατσικογάμης με βογγητά και προστυχόλογα! Ετσι ήρθε το τέλος με εμένα να παίρνω το κουρέλι που έχω για σώμα να έρχομαι σπίτι, να γεμμίζω μπανιέρα να κλείνω φώτα να βάζω κρασί, ν ανάβω ένα πούρο της κακιάς ώρας που είχε ξεμείνει και να μένω στην μπανιέρα που είχα αδειάσει ένα κάρο παγάκια μέσα! Αυτά! Να περνάτε καλά, να μαστε καλά και άντε με το καλό να ρθει το Πάσχα, να χαλαρώσουμε λίγο και μετά έστω και δειλά δειλά να αρχίσουμε ξανά να ζούμε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Billy7, Ημεδαπος , jik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε αρχιδια εγλειψς
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1