Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα δεν είχα καλή μέρα. Από τη μια τρεχάματα με γιαγιά λόγω υγείας, από την άλλη να μου γκρινιάζει για δισέγγονο (άσε με ρε γιαγιά ο καθένας με τον πόνο του, εγώ πεθαίνω μόνος μου) από την άλλη επειδή επιτέλους μπορούσα να γυμναστώ είχα κάνει τη μαλακία και το κανα με 20κιλά πάνω μου (ας πούμε πολεμική τέχνη) με αποτέλεσμα σήμερα να χω σηκωθεί με ΚΟΜΜΑΤΙΑ ώμους και σκατέ ολέ δεξί χέρι. Μέσα σες τρεχάματα από γιατρούς, ψώνια κτλ έχασα την κάρτα. Αντε τρέχα τράπεζα (πόσο ωραία λειτουργούν όλα λόγω covid!!!) να ακυρώσω την κάρτα να κάνω αίτηση για άλλη κτλ! Πουτάνα τύχη! Πήγα πουτανοθεραπεία, και επειδή είχα σταμπάρει απ όταν πάει με τη Ναόμι τη Ρόζα είπα να την δοκιμάσω. Οραίο κορίτσι μα καπως κρυόπλαστη. Οραίο μακρύ μαύρο μαλλί, καλό βυζάκι και κωλάρα! Πολύ όμορφα μάτια. Μέσα στο δωμάτιο τυπική συμπεριφορά ΑΛΛΑ...με τον χαμηλό φωτισμό τα μάτια της ιρίδιζαν ΟΜΟΡΦΑ, τα μαλλιά της που δεν τα χε πιάσει μου άρεσαν πολύ. Νορμάλ πίπα και στήσιμο στα 4 όπου η θέα από τον καθρεύτη μ έκανε να γουστάρω. Με κοιτούσε μέσα από τα μαλλιά της τα μάτια της άστραυταν και εγώ έβαλα όση δύναμη είχα και (οκ ψώνιο) έβλεπα εμένα με τα tattoo μου και να χω πάρει και μούσκουλα τώρα στην καραντίνα να την ΣΚΙΖΩ με όση δύναμη είχα, να τραντάζω την κωλάρα της (είναι κάπως pawg φάση) τα βυζιά της να πάνε πέρα δώθε σαν τρελή τα μαλλιά της ήταν σαν να φυσούσε και άκουγα την ανάσα της ανάμεσα στους ήχους που έκαναν τ αρχίδια μου που έσκαγαν στα κωλομέρια της. Ετσι ήρθε το τέλος με εμένα όταν τέλειωσα να της λέω: μείνε λίγο έτσι, μείνε μαζί μου (στα 4 με εμένα να ξεκαυλώνω μέσα της με το καφάλι κάτω στο στρώμα και τα μαλλιά της δεξιά και αριστερά). την φίλησα τρυφερά στην πλάτη. Εφυγε και την έκανα και γω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρόζα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Carl Barton, Ημεδαπος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού