Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτέρα πρωί και ακόμα δεν μπορούσαν να κάνω πολλά, είπα να κατέβω Μετάξι, είχα μια μικροκουβέντα με την Κυρία από τα Λατινομάγαζα ότι περιμένει ΠΟΛΛΕΣ ΝΕΕΣ και ότι 15 ανοίγουν! (αυτό το 15 το χω ακούσει πολύ και είπα να το μεταφέρω) και μου άνοιξε η όρεξη για κάτι εξωτικό! Θυμήθηκα την Ναόμι που σε γενικές γραμμές είμαι ευζαριστημένος μαζί της. Η τσιλιαδόρισα (θα την περνούσα ένα χέρι με μεγάλη ευχαρίστηση) με ξέρει και είναι πάντα χαμογελαστή και ευγενική... Δεν είχε κόσμο, πέρασα αμέσως στο δωμάτιο. Ηρθε και εκείνη μέσα χαμογελαστή και ζεστή απέναντι μου. Με καβάλησε λίγο και έφερε τα στήθια της στο πρόσωπό μου...Ηταν φρεσκομπανιαρισμένη και μοσχομύριζε! Είπα να το εκμεταλευτώ και την γύρισα σε 69 όπου και έδειξε να το ευχαριστιέται κάπως και ανταποκρίθηκε με μια έντονη πίπα. Της άνοιξα τα πόδια και άρχισα να την γαμάω δυνατά! Τα γαμάτα μπούτια της με αγγάλιαζαν και γω γούσταρα.! Αλλαγή στα 4 όπου και επειδή σε σχέση με την προ covid εποχή έχει βάλει 3-4κιλά έχει κάνει ΚΩΛΑΡΑ, μεγάλη και σκληρή, δεν σταμάτησα να την χουφτώνω και να την πιέζω. Της τον κάρφωνα όλο μέσα έξω και έβλεπα τα κωλομέρια της να τραντάζονται, αυτήν να βογγάει και έτσι ήρθε το τέλος! Καλά ήταν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.074
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , jik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού