Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη απόγευμα 23/06/09 (Δεν δουλεύει το control του ημερολογίου του site - ίσως το κόβει ο browser μου).

Η τσατσά ευγενική ακόμη και σε αυτούς που δεν μπαίνανε.

Δίνω το 20Ε και μπαίνω. Ο χώρος όμορφος και καθαρός.

Μετά από μισή ώρα! μπήκε η Έλενα: ψηλή, λεπτή με καστανόξανθα μαλλιά καρέ, τατουάζ λουλούδι στο δεξί μπράτσο, καλό στήθος αλλά άσχημο κώλο (που για εμένα είναι σημαντικότερος από το στήθος).

Επίσης να πω ότι (κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα) δεν έχει ωραίο πρόσωπο.

Μου λέει να ξαπλώσω αλλά εμένα μου αρέσει να είμαι όρθιος στο κρεβάτι και να μου παίρνει πίπα η γυναίκα, κάτι με το οποίο σχεδόν όλες οι κοπέλες δεν έχουν πρόβλημα.

Της το λέω αλλά αυτή επιμένει - δεύτερο γαμώτο λέω από μέσα μου και ξαπλώνω.

Άρχισε το γλύψιμο με έναν τρόπο σαν αυτόματο πρόγραμμα - εμένα δεν μου αρέσει να με γλύφουν από πάνω μέχρι κάτω.

Το χειρότερο όμως είναι ότι ήταν απρόσεκτη: σχεδόν έγλυφε το πουτσοκέφαλο! Που πας κυρά μου;

Δεν ξέρεις τι σημαίνει αφροδίσια νοσήματα;

Η συγκεκριμένη υποτίθεται δεν κάνει ακάποτο αλλά ούτε και εγώ της ζήτησα.

Μετά έβαλε το προφυλακτικό και ησύχασα κάπως. Ανέβηκε από πάνω αλλά εμένα η αγαπημένη μου στάση είναι στα 4. Της το είπα, έσκυψε και ξεκινήσαμε.

Τρίτο γαμώτο: Δεν είναι για σφυροκόπημα στο πισωκολλητό - έσκυβε ή σήκωνε τον κώλο της ψηλά και δεν μπορούσα να σπρώξω - την διόρθωσα αρκετές φορές μέχρι να κάτσει σε μια σωστή θέση να μπορέσω να χύσω.

Δεν σκοπεύω να ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλενα
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
735
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού