Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εμφανιση Ευας..

Μελαχρινη με ομορφες καμπυλες τριαρακι στηθος και πολυ ωραιο πατο!Οταν σαλοναρει ειναι πολυ εντυπωσιακη αλλα στα ενδωτερα βλεποντας την φατσα της ψιλοξενερωσα!Ειναι ασχημοφατσα ρε γαμωτο!

Στα ενδωτερα..

Ξεκινημα με ωραια προκαταρκτικα..ανεβηκε απο πανω κατευθειαν ενω φοραγε το ολοσωμο κορμακι της και αρχισε να μου ψιλοτριβεται ενω παραλληλα γδυνοταν αισθησιακα κι εγω ασχολιομουν με το στηθος της!Κανα διλεπτο αυτο το στορυ κι αφου ειχα καγκελωσει μου φοραει την καποτα και ξεκιναει το τσιμπουκειον εργον!Απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν παρει το εχει το θεμα το κοριτσι!Εν συνεχεια ανεβασμα απο πανω με εμενα να χαζευω την κωλαρα της,ακολουθησε πισωκολλητο..κανα δεκαλεπτο φαγαμε και στις δυο στασεις..οποτε και μου ζητησε να την παρω ιεραποστολικα!Εκει ειναι το σημειο που χαλαστηκα με την φατσα της κι αρχισε να μου μελατωνει οποτε βγαινω κι αρχιζω να τον παιζω με αυτην να μου γλειφει τον πουτσοκεφαλο!Εδω της αξιζει ενα μπραβο γιατι την ωρα που τελειωνα τον βαζει ολοκληρο στο στομα της μεχρι να βγει κι η τελευταια σταγονα!!Ωραιοτατο τελειωμα δεν εχω παραπονο!!

Σαν γενικο συμπερασμα η κοπελα το τιμαει το 50αρικο αλλα δεν ειναι και απο τις περιπτωσεις που σου μενουν αξεχαστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Eύα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού