Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
επισκεψη 17/6 νωρις το απογευμα...μολις ειδα τη μαριαννα ενθουσιαστηκα θα ελεγα...ειναι βουλγαρα(αγγλικα μιλουσαμε),ψηλουλα,πιτσιρικα,με πολυ ωραια σαρκα,με μεγαλο ομορφο πολυ εντυπωσιακο στηθος...προσωπο μαλλον δε λεει...γουστα ειναι αυτα βεβαια...εχει ψιλομεγαλο κεφαλι και γενικοτερα μεγαλο σκελετο(παρατηρησα με εκπληξη ποσα μεγαλα ηταν τα πλευρα της οταν ξαπλωσε ανασκελα)...ωραιο κορμι...εχει και το στυλακι της...ολο σκουλαρικακια και τατου ειναι...ενταξει ειναι χαρουμενο κοριτσακι αλλα με ξενερωσε...πιο πολυ γιατι οταν μπηκε στο δωματιο με πιασε στην παρλα και στο κοπλιμεντο ποση ωρα και ενω δεν απαντουσα σχεδον καθολου για να σταματησει και να προχωρησουμε στο σκοπο μας...αυτη συνεχιζε...δεν ηθελα και γω να της πω να το κοψει μη στραβωσει και κατεβασει μουτρα...φανταζομουν εντωμεταξει οτι αφου ειναι τοσο χαλαρη με το χρονο στην κουβεντα ετσι θα ταν και στη συνεχεια...αλλα μπααα...μετα απο κανα δυο αγκαλιτσες και μια πιπα(καλουλα) ξεκιναω απο πανω εγω...3' να χαν περασει?...4'...?και πολλα λεω...αρχισε τα πρεπει να τελειωσεις μωρο μου...με ναζι παντα...γενικα σα συμπεριφορα μου θυμισε τις μαυρουλες στη βαρβακειο που ειναι μπουρου μπουρου και στο σεξ τρως φωλα(οποιοι εχουν κανει το λαθος θα με καταλαβαινουν)...τεσπα εγω τελειωσα στα μπαμ οταν αρχισε να τσιναει...και το πιο εκνευριστικο ηταν οτι μετα ξαναπιασε την παρλα κι ενω ειχα σηκωθει και εβγαζα την καποτα ηρθε απο πισω και με πιασε αγκαλια...για κουβεντα ειχε πολυ ορεξη για σεξ καθολου...ενω φαινοταν οτι θα μπορουσε να ναι μπομπα...φαινοταν δλδη οτι την κατεχει την τεχνη αλλα δεν ειχε καμια διαθεση να μοιραστει μαζι μου το ταλεντο της...εχει παντως εντυπωσιακα φρεσκια ομορφη σαρκα και απιστευτο στηθος τουμπανο φυσικο...αλλάάάά.......αλλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού