Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε το Σάββατο που μας πέρασε και μπήκα στα μουλωχτά όπως γίνεται κλασικά αυτή την περίοδο... Η ανδροπρεπής τσατσά μου παρουσίασε την Έμιλυ
γνωστή στην πιάτσα δούλευε και στο υπόγειο αριστερά
πριν την καραντίνα. Το κορίτσι με υποδέχθηκε λίγο ψυχρά γιατί βιαζόταν να σχολάσει όπως κατάλαβα απ τα συμφραζόμενα. Παρόλα αυτά μόλις μπήκα δωμάτιο και άρχισε ο αγώνας μου έκανε μια απολαυστική ακα πίπα με ελάχιστο δοντάκι που διήρκησε κάνα πεντάλεπτο με περιποίηση σε ολόκληρη την περιοχή. Αλλάξαμε δύο στάσεις επίσης γύρω στο πεντάλεπτο την καθεμία όπου έφαγε πολύ σφυροκόπημα και όταν κουράστηκε γύρισε για να τα
πάρει στο στοματάκι της Έρωτας Με περίμενε να στραγγίξω καλά-καλά, της ξέφυγαν και μερικά καθώς τη γέμισα με
μεγάλη ποσότητα σπέρματος είχα 3-4 μέρες να χύσω. Στα σόσιαλ μου είπε απλά όταν τη ρώτησα ότι θα δουλέψει μέχρι τις 24 μετά θα κάτσει να ξεκουραστεί λίγο και να κάνει γιορτές. Ευχόμαι να φέρουν επιτέλους το Ειρηνάκι που έδινε
κώλο στη θέση της! Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ/Έμιλυ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Πρακτωρ Θου-Βου
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.009
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, The Keeper

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2020
Πρακτωρ ειναι και αλλα ανοιχτα σπιτακια στην περιοχη?
09 Ιανουαρίου, 2021
Έχουν γραφτεί αρκετά για την Εμιλυ, παλιά κλασσική αξία στη γειτονιά, συνήθως τριχωτοί μουνι κ κωλοτρυπιδα, ίσως για να κρύψει κονδυλώματα. Φήμες λένε ότι όποιος δοκίμασε ακαποτο τσιμπουκι της και χυσιμο στο λαρύγγι της έπαθε χλαμύδα.
25 Μαΐου, 2021
Μύστη @jik το έχω δοκιμάσει αρκετές φορές. Ευτυχώς πρέπει να είναι φήμες. Money Mouth Money Mouth Money Mouth
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3