Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Mετα την μαγικη πληροφορια για golden shower απο το κοριτσι μας ετρεξα στον οικο να απολαυσω την εξτρα υπηρεσια της.
Πηρα το γκριφον κανις σκυλακι μου το οποιο ειναι σκετος γλυκας και το ονομα του ειναι Τιγρης !!
Ανεβηκαμε τα σκαλοπατια του οικου και στο σαλονι βγηκε το πουτανακι η Ελενη, με ειδε και χαμογελασε,ξερει οτι περναω δωματιο μαζι της.
Εδωκα το σκυλακι στην τσατσα να μου το προσεχει μαζι με ενα ταληρο κολαριστο,για πουρμπουαρ.
Εδωσα επισης ενα 10ρικο στην τατσα για να περασω δωματιο με την Ελενιτσα.
Μπηκα στο δωματιο και περιμενα γεματος αγωνια,σχεδον ετρεμα απο την ανυπομονησια μου να ερθει το κοριτσι μας.
Να υπενθυμισω οτι η Ελενιτσα ειαι ενα λαχταριστο πιπινι 19 ετων με πολυ ομορφο νεανικο κορμι και γλυκοπροστυχη
φατσουλα.
Η Ελενιτσα ηρθε στο δωματιο και την πηρα αγκαλιτσα στα ορθια, της εδωσα ενα 10ρικο εξτρα και της ειπα οτι δε θα την γαμησω αλλα θα την γλειφω μεχρι να χυσει.
ΟΚ μου λεει η μικρη και κατεβαζει τα εσωρουχα της.
Το νεανικο κορμακι της ειναι χαρμα,τρυφερα μπουτακια αδυνατο κορμακι τσιτωτό δερμα και το καλυτερο απ'ολα
πανεμορφες πεντανοστιμες 19χρονες ροζουλι τρυπουλες...
Ξαπλωσε στο κρεβατι και ανοιξε τα ποδια της τερμα δειχνοντας μου το λουλουδι της...
Επεσα με μουτρα και εγλειφα το τρυφερο 19χρονο μουνακι της, αλλα δεν αφησα απεριποιητη και την πισω γλυκια τρυπουλα της.
Αλλαξαμε σταση και ξαπλωσα ανασκελα ενω αυτη ανεβηκε και εκατσε με το μουνακι της πανω στη μουρη μου.
Την εγλειφα ασταματητα οπου μετα απο μερικα λεπτα η Ελενη αρχισε να κατεβαζει αρκετα υγρα τα οποια καταπινα αμασητα.
Ξεκολλησα τη μουρη μου απο το μουνι της και τη ρωτησα:
Δ: θες να κατουρησεις λιγακι ? Μη ντρεπεσαι ...
E: Θες ?
Δ: Ναι πολυ ! Βγαλε οτι εχεις μεσα σου !!

Η Ελενιτσα αφου στρογγυλοκαθησε με το μουνι της στη μουρη μου εκανε καποιες συσπασεις στον κολπο της
και ξαφνικα το στομα μου γεμισε με τα κατουρακια της.
Λογω της στασης που ημασταν δε μπορουσα να κανω κατι αλλο απο το να τα καταπιω.
Πρωτη φορα που ηπια κατουρο στη ζωη μου,σκεφτομουν οτι προερχοταν απο ενα πολυ νοστιμο και καθαρο πιπινι
και ετσι τα καταπινα πιο ευκολα.
Δεν ειχαν εντονη γευση κάτουρου ουτε μυριζαν ασχημα, η Ελενιτσα φαινεται πινει πολυ νερο και ηταν αραιωμενα.
Με το στομα μου βεντουζωμενο στο μουνι της δε χαθηκε σταγονα απο το υγιεινο υγρο της.
Εβγαλε περιπου ενα ποτηρι νερου κατουρο.
Οταν σταματησε να κατουραει την ξαπλωσα στο κρεβατι και ξαναεγλειψα γυρω γυρω ολο το μουνακι της για να μη σταξει τιποτα κατω και παει χαμενο.
Αν εσταζε κατι στο πατωμα ημουν ετοιμος να γλειψω και το πατωμα για να μη χασω σταγονα....
Η Ελενιτσα αν και ξερω οτι το εχει ξανακανει αυτο σε πελατη εδειχνε λιγο μαγκωμενη και με κοιτουσε λιγο περιεργα
οταν τελειωσαμε. Ισως δεν περιμενε τετοια λαχταρα τετοια επιθυμια απο πελατη να της ρουφηξει το κατουρο της.
Ελπιζω να μη με ερωτευτηκε. Ειμαι ελευθερος μυστης ! Απο κορασιδα σε κορασιδα θα πηγαινω !
Συγκλονιστικη εμπειρια την οποια πρεπει να δοκιμασετε !
Εβλεπα το προσωπακι της Ελενιτσας την ωρα που τα αμολαγε στο στομα μου και εβλεπα ευχαριστηση-ηδονη και ικανοποιηση.
Τι καλυτερο να καταλαβαινεις οτι ικανοποιησες μια κορασιδα της δουλειας στο κρεβατι και οτι δεν εισαι απλα ενας
πελατης της μαζας.

ΥΓ: H ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
ΥΓ 2: Στο κοστος συμπεριλαμβανονται 10 ευρω εισοδος στο δωματιο, 10 ευρω για το εξτραδακι της κορασιδας και 5 ευρω λαδωμα την τσατσα
να κραταει το σκυλο στο κουζινακι. (Μυνημα 6 για την καταθεση )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
25€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.118
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 Reuzel, Elganador, sweeper και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2020
Next level ο μυστης , αντε και σανωτερα
E
Eric(4)
19 Δεκεμβρίου, 2020
Είσαι τρελός ρε μαλακα.
19 Δεκεμβρίου, 2020
Μήτσο τρέλανε μας!
19 Δεκεμβρίου, 2020
ΡΕ ΕΙΣΤΕ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΡΕΕΕ Μαλακία Μαλακία Μαλακία
20 Δεκεμβρίου, 2020
κανε με φιλο να σου στειλω pm!
20 Δεκεμβρίου, 2020
Όσο πας και πιο μερακλής! Ελπίζω να μην ακούσω για τραβελια και ψωλές σε λίγο καιρό, θα απομυθοποιηθεις..
20 Δεκεμβρίου, 2020
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
22 Δεκεμβρίου, 2020
Καταρχάς φιλαράκο δεν ειναι πιστευτά τα όσα γράφεις διότι βάζεις σε κίνδυνο άμεσα την δικιά σου υγεια σου άρα κατά συνέπεια και των γύρω .... ειναι σαν να γαμάς χωρίς προφυλακτικό , οι κοινότητες BDSM ειναι γι αυτές τις ορέξεις και για να μπεις να γνωρισθείς ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ....ειναι δύσκολο, διότι τα βίτσια εκεί .....πληρώνονται δεν ειναι για σαβουρογάμηδες των 10 ή 20 ευρ ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ .... γι 'αυτο μην λες και επικαλείσαι το πασιφανές ,το τι πιθανά θα ήθελες ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ..... .( βάση ψυχολογίας ....)
Δεν επιθυμώ αντιπαραθέσεις κλπ κ γι ΄αυτο δεν απαντάω , αλλα ειναι η αλήθεια ειναι η πραγματικότητα.... ( ΕΣΥ θέλεις για κάποιο λόγο να το γράψεις οτι το 'κανες ....πιθανά κ για διαφήμιση της κοπέλας........ ΕΣΥ ξέρεις ...... ) , δηλαδή μια αμφίβολου υγιεινής κορασίδα που πιθανά ήρθε με βίζα ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ 3 μηνών Κ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙ κάτω απο άγνωστες συνθήκες υγιεινής της (το ποιο πιθανό να μην εχει βιβλιάριο υγείας ) ΕΣΥ τής ζήτησες να σε ουρήσει κ ΕΣΥ να τα πιείς και αυτή το έκανε ..... , χωρίς καν να σκεφτεί στρώμα σεντόνια όπου πιθανά να γίνουν μούσκεμα ( δεν στεγνώνουν κ λόγο καιρού κιόλας .. αν εχει πάρει φάρμακα ?και πολλά πολλά αλλα...... !!!!!!
Και επειδή στο χώρο ήμουνα χρονια πιθανά πριν γεννηθείς ΕΣΥ με συγκεκριμένη ιδιότητα θα σου συστήσω να κάνεις σχετικές ιατρικές εξετάσεις σύντομα, αλλα και επαλήθευση ανά 3 μήνες , δυο φορές 3μηνες κ ανα 6 μήνες μετα ( κ οποιαδήποτε άλλη επαφή μόνο με πλαστικό ...δε σου φταίνε οι άλλοι αν ΕΣΥ έπαιξες ρωσική ρουλέτα ο χρόνος θα το δείξει .... .Κατι απλό , φαντάσου ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΛΕΜΕ ....να εχει η κοπέλα ηπατίτιδα C.......Η ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΠΛΟ ΧΛΑΜΥΔΙΑ .... ) εδώ με τη γυναίκα σου κάνεις και μερικές φορές υπάρχει πρόβλημα ΟΧΙ με μια τέτοια κορασίδα .Το οτι κάποιοι σε επικροτούν για αυτήν σου την ενέργεια δεν ΛΕΕΙ κατι .....αν αντιλαμβάνεσαι το τι εννοώ .....
Κ αι κατι ακόμα , το ρίσκο σου για να εκτονωθείς ....και να συνουσιαστής εν καιρό απαγόρευσης με ενστολους όργανα της τάξης η με πολιτικά κ οχι στους παράλληλους κ κάθετους δρόμους των εν λόγο οίκων κ με διαρκείς συλλήψεις κ σφραγίσματα οίκων με κάνει περισσότερο να αμφιβάλω για την αληθοφάνεια της παραπάνω κριτικής........ .ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ......
23 Δεκεμβρίου, 2020
Meγάλε dmtrsxxx Προσκύνημα ... το σκυλάκι σου, πως το λες??? Χμμμ; Μεγάλο χαμόγελο
23 Δεκεμβρίου, 2020
Θα πάω τρεχοντας
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2