Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περνωντας απο την περιοχη,διαπιστωσα οτι ειχα λιγο ελευθερο χρονο να αφιερωσω στην αιωνια ανωμαλια μου,την μπουρδελαδα.ΔΙαβαζοντας την προηγουμενη περι του οικου και των τσιμπουκοδρομων κοριτσιων που εργαζονται, εκ περιεργειας ορμωμενος περαδα το κατωφλι κατοπιν κρουσης του κοδωνος.Το υποτυπωδες φεις κοντρολ απο την καμερα δεν ειναι ποτε κακο,τρωνε πορτα αμεσα,πρεζονια,πακιστανοι,αρααπαδες και λοιπα λουμπεν,επικινδυνα,απλυτα και τιγκα στις μολυνσεις στοιχεια.Η στα2 μου παρουσιασε το γνωστο τριο στουτζες,ονοματα δεν συγκρατησα,περαν την πορνης που συνευρεθηκα.Η μια ηταν μια ψηλη χονδρα γυρω στα 50 που προσεφερε φουλ υπηρεσιες,δηλαδη κωλο και ακαποτο τελειωτικο κλαρινο,η αλλη μια ψηλη αδυνατη 40+ με ολα πλην κωλοβαλβιδας,και η Φωτεινη,επισης ψηλη αδυνατη μελαχροινη με ομοιο προγραμμα.Περαν του εντυπωισακου αναστηματος των εργαζομενων,δεν με συγκινησε καμια εμφανισιακα,κι αν δεν με παρεσυραν οι διθυραμβικες κριτικες περι ναου της καταπινατης πιπας,μαλλον θα χαιρετουσα και θα εφευγα.Απο κανα τοπικο βολευ κανενος κατσικοχωριου της Ρωσικης στεπας θα προερχονται τα κοριτσια σκεφτηκα,αφου εκαναν καριερα αδειαζοντας τις ψωλες των τοπικων αθλητων της τραχανοπλαγιας προ 20 ετιας,σκεφτηκαν να κανουν το χομπυ επαγγελμα και να κονομησουν αφου κρεμασαν οριστικα τα παπουτσια.
Το δωματιο σκοτεινο,με μονο ενα πορνοφωτακι σε απροσδιοριστο μηκος κυματος να φωτιζει ανεπαισθητα το χωρο,εξαιρετικα αδιαφορο δωματιο,αγνωστης καθαριοτητας αλλα χωρις μυρωδιες.Μαλλον επειδη ηταν πρωι ακομα.Νιπτηρας με νερωμενο κρεμοσαπουνο για καθαριοτητα στα πεταχτα,ξαπλα στο κρεβατι και εισοδος της Φωτεινης η οποια διεκοψε την κουβεντα στα ρωσικα με τις αλλες κυριες του οικου.
Κορμαρα για την ηλικια της με εντυπωσιακο ποδι,αλλα η φατσα εδειχνε οτι κανεις δεν ξεφευγει του χρονου και της πατινας που αφηνει.Μαυρο μακρυ μαλλι ισιωμενο,με την γνωστη λεπτη και αραια τριχα οπως η πλειοψηφια των Ρωσιδων.Φιλακια στο σωμα και χαδακια,ερωτηση για ακαποτο η καπιτονε τσιμπουκι,κι αφου αντι απαντησης της τον προτεινα καγκελωμενο,τον καθαρισε με μωρομαντηλο και τον καταπιε.Εδω ξεκινανε τα σχολια και οι παρατηρησεις.Ναι μεν το τσιμπουκι ηταν πολυ δυνατο,καταπινατο και λαρυγγατο,το στομα της κοπελας ομως λιγο στενο με αποτελεσμα να γρατζυνιζεται η ψωλη μου στα πισω δοντια της.Της εκανα παρατηρηση περι αυτου,και μου ειπε οτι τον εχω χοντρο κι ως εκ τουτου αδυνατον να φαρδυνει το στομα της.Γενικα τον εχω παχουλο,οποτε δεν αντιμιλησα,της εφεστησα προσοχη κατι που αποδεχθηκε.Γενικα δεν ειχα ορεξη να γαμησω,και αφεθηκα στις χειρομαλαξεις και τα βεντουζαρισματα ελπιζοντας να χυσω ετσι,ημουν κ 2 μερες φορτωμενος.Πηγε να ανοιξει καποτα αλλα ζητησα χυσιμο με πιπα.Χλαπατις χλουπατις και δωστου χερι,δωστου βεντουζα δωστου σαλιο,της τον καρφωσα και στο λαρυγγι αλλα πονεσα λιγο με τα πισω δοντια της τα οποια θα ορκιζομουν οτι ηταν κοφτερα σαν του λευκου καρχαρια.Βγαλσιμο ψωλης,ελεγχος για αμυχες και φορεμα καποτας μιας και αποδεχθηκα οτι δεν θα χυσω με το κλαρινο της.Την εστησα ιεραποστολικα με τις ατελειωτες καλοαποτριχωμενες ποδαρες τις στους ωμους οπου ξεκινησα ενα δυνατο πιστονιασμα σαν το mustang του Steve Mqueen με το γκαζι στο πατωμα.Το μουνι της ειχε καλη αισθηση και σε λιγα λεπτα αδειαζα τα φλοκια μου στα τρισβαθα της μουνας της οπως πιθανον ο προπονητης της πριν καμια 30αρια χρονια αφου της υποσχεθηκε οτι θα την κανει σταρ του αθλητισμου.Με χαιρετησε ευγενικα αφου μου προσεφερε μωρομαντηλα να καθαρισω και αποχωρησε.Ντηθηκα,επλυνα χερια και πεος αφου κατουρησα τον νιπτηρα,χαιρετησα τις κυριες κι εφυγα,μασκα,γυαλια ηλιου και κουκουλα μη μας δει κανα ματι πρωι πρωι.Εξω ακριβως σε ενα σκαλοπατι 2 νεαροι ρεμαλια με μια κοπελιτσα,θα ταν γυρω στα 17 ολοι τους δεχονταν το κυρηγμα ενος αθιγγανου γενειοφορου,περι αποφυγης της εν λογω γειτονιας και περιοχης.Παιδια εχω και ξερω ακουστε με ,δεν ειναι μερος για εσας.Εριξα ενα βλεμα στην νεαρα,ποιος ξερει πως θα τα φερει η ζωη,ισως κι αυτη εργαστει σε παρομοιο μερος στο μελλον.Αποχωρησε ο Αθιγγανος,αποχωρησα κι εγω με γοργο βημα προς το αυτοκινητο μου σκεπτομενος ποσο υποκειμενικες ειναι οι κριτικες των συναγωνιστων και ποσες δουλεις εχω το υπολοιπο της ημερας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
-20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.223
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 ALEX45, Tedotiras, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2022
Δεν έχεις αντίπαλο …. Ξεκινά ερωτική λογοτεχνία να θησαυρίσεις
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1