Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τη Βικτώρια έχω συνευρεθεί 3-4 φορές τον τελευταίο μήνα, στην πρωινή βάρδια. Συνήθως είναι δίδυμο με την πανύψηλη Φωτεινή. Όλες τις φορές με έβαλε η τσάτσα μεσαίο δωμάτιο. Η Βικτώρια είναι μία ψηλή (1.72-1.75 χωρίς τακούνι), με καστανό ίσιο μαλλί (όχι τόσο πυκνό, έχω παρατηρήσει), μακριές ποδάρες, σώμα κανονικό, βυζιά 1,5-2. Με το που μπήκε χαμογελαστή, αφαίρεσε όλα τις τα ρούχα και τα τακούνια και ήρθε κατά πάνω μου. Συνεννόηση δε στα αγγλικά. Κάνει καλά προκαταρκτικά, τριψίματα, χάδια και φιλάκια στο σώμα (γλωσσόφιλα δεν πολύ-επιδιώκω τελευταία). Η πίπα της, χωρίς προφυλακτικό, είναι άριστη, με πολύ σάλιο, ενώ γλείφει αρχίδια και ακόμα πιο χαμηλά (όχι γλειφοκώλι). Αν αφεθεί κανείς, σε τελειώνει άνετα στο 3λεπτο με πίπα. Αλλάξαμε τρεις στάσεις (πισωκολλητό, από πάνω και ιεροποστολικό), ενώ σε 2 επισκέψεις μου της τον έδωσα στο στόμα, όπου με τελείωσε ξανά με πίπα. Πρόκειται για ωραία κοπέλα, με καλό σώμα, δεκτική και ευγενική. Παραμονή στο δωμάτιο κανά 10λεπτο. Η τσάτσα δεν ενόχλησε καμία φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 24, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, perseas, asdix και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού