Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα πριν λίγες μέρες στο συγκεκριμένο οίκο, στοχευμένα για την Αλιόνα. Η τσάτσα μου παρουσίασε 2 κοπέλες, αλλά της είπα κατευθείαν θα μπω με την Αλιόνα. Ήταν λίγα λεπτά μετά τις 18:00, οπότε ήμουν μόνος μου στο σαλόνι. Μπήκα στο μεσαίο δωμάτιο, αυτό που η πόρτα οριακά κλείνει και αφού φρεσκαρίστηκα περίμενα τη θεία. Μπήκε μέσα ευδιάθετη και χαμογελαστή. Πρόκειται για μία μεγαλοκοπέλα (+- 55), ξανθιά, με μπουκλέ μαλλί λίγο κάτω από τους ώμους, ψηλή, σώμα με πιασίματα, βυζιά 2,5-3. Φορούσε ένα ροζ διχτυωτό κορμάκι και κάτι περίεργες ψηλές διχτυωτές μπότες, τις οποίες μάλιστα δεν έβγαλε (την επόμενη φορά της είπα στο τέλος να τις αφαιρέσει και το δέχτηκε). Αμέσως άρχισε τα χάδια και τα φιλιά στο σώμα, ενώ ταυτόχρονα τριβόταν πάνω μου. Αφού ρώτησε, επιδόθηκε σε πίπα ακά, πολύ καλή, υγρή και βαθιά, η οποία με έκανε τούρμπο. Μετά την πήρα λίγο σε στάση cow girl και στην συνέχεια της ζήτησα πισωκολλητό. Τότε, με τη μία γύρισε και φόρμαρε τον πούτσο μου στον κώλο της! Τη σφυροκόπησα αρκετά και το τέλος ήρθε σε ιεροποστολική στάση, όπου πάλι τον έβαλε στην κωλάρα της, χωρίς καμία επιφύλαξη. Αφού έχυσα, μου ζήτησε να βγάλει το προφυλακτικό και να με γλείψει, πράγμα που με τρέλανε εντελώς. Αφού με καθάρισε με τη γλώσσα της και με ευχαρίστησε, αποχώρησε χαμογελαστή. Παραμονή στο δωμάτιο 10 με 12 λεπτά. Η τσάτσα δεν ενόχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, perseas, asdix και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού