Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μεσημέρι τρίτης και περνάω μια βόλτα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο πού δουλεύουν Μιλφ έτσι η τσατσά μου παρουσιάζει την Σαμπίνα μια γυρολογο Μιλφ που έχει δουλέψει Διδυμου 27,Ελλης3 παλιότερα την είχα δει πολλές φορές και λέω ας της δώσω μια ευκαιρία έτσι περνάω δωματιο και μετά από λίγο έρχεται η Σαμπίνα ευδιάθετη εμφανισιακά έχει σχετικά ικανοποιητικό πρόσωπο σώμα όμως παρατημένο αρκετη χαλάρωση και αφρατη με κάμποσα παραπάνω κιλά όχι υπερβολικά γενικά γεμάτη με φουλ πιασίματα, αρχίζει λοιπόν με κάποια προκαταρκτικά μου κάνει ένα σχετικά καλό ισπανικό με τα βυζιά της αφού φτιάχτηκα την τοποθετώ σε ιεραποστολική στάση και αρχίζουμε σεξ ως εδώ πήγαιναν όλα καλά όπως λοιπόν την γαμουσα μου λέει έλα να συνεχίσουμε πισωκολητο και αρχίζει να κλείνει τα πόδια μου το επαναλαμβάνει της λέω τελειωνω μου λέει πάλι πισωκολητο δεν θες εκεί νευρίασα γιατί δεν μπορούσα να καταλάβω τον λόγο που δεν ήθελε να συνεχίσουμε στην ιεραποστολική στάση έτσι σταματάω σηκώνομαι και της λέω εντάξει μπορείς να πηγαίνεις τελειώσαμε αυτή με κοιταγε σαν ηλίθια και αποχώρησε με χαιρέτησε αλλά δεν της έδωσα καμία σημασία.

Τέτοια απογοήτευση από Μιλφ να μπορεί να ανταποκριθεί και να θέλει αυτή να σου επιβάλει ποια στάση σεξ θα κανείς δεν το φανταζομουν εντελώς απαράδεκτη δεν πρόκειται να δοκιμάσω ποτέ ξανά με την Σαμπίνα ήταν μια ατυχή δοκιμη μαλακίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Nopainnogain

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2020
Μαύρο σε αυτήν μια ζωή παμπονηρη ήτανε εγώ μια φορά την έχω πάρει και τελευταία τότε που είχε πρώτο εμφανιστεί σε αυτό το μπουρδελο
21 Οκτωβρίου, 2020
Φίλε όπως ακριβώς το λες παμπόνηρη εγώ θα πρόσθετα κουτοπόνηρη είναι η άθλια νοοτροπία που έχει και μου έδειξε η Σαμπίνα προσπάθησε συνειδητά να με ξεπεταξει να ξενερώσω και να αποφύγει το σεξ το20€ο να αρπάξει δηλαδή εύκολα και γρήγορα όταν λοιπόν δείτε την Σαμπίνα στο σαλόνι να σας χασκογελαει μην παρασυρθείτε και την πατήσετε όπως εγώ επίσης στο μαγαζί αυτό όλες οι γυναίκες φοράνε ζαρτιερες ολόσωμα καλσόν για να κρύψουν το χάλια ξεπεσμένο γεμάτο κυτταρίτιδα σώμα τους πραγματικά ένιωσα πολύ μαλακας που έδωσα 20€ο στην. Σαμπίνα ελπίζω να είμαι ο τελευταίος μακάρι να μην την πατήσει άλλος γιατί πραγματικά η Σαμπίνα έπρεπε να είναι Μεταξουργείο στο 10€ο το πολύ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2