Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινή επίσκεψη στον οικο. Σαλοναρισμα απο την Μαρια με τα 3αρια βυζια εξω. Την Μαρια την ξερω. Ηταν στανταρακι μου και την γαμαγα 1 φορά την εβδομαδα οταν δούλευε στο φ86 όροφο. Ειναι ενα ομορφο κοριτσι 22 χρονων απο ρουμανια, καστανή, με φυσικό 3αρι,4αρι στηθος που σε αφηνει να το ζουλας οσο θες. Γενικα δεχεται τα παντα. Δινω το μπλε και μπαινω στο πίσω δωματιο ναναι πιο ήσυχα. Επειδη ολη μερα ημουν δουλειά, πλενω τον πουτσο μου και κατουραω. Έρχεται το κοριτσι. Βγαζει το βρακακι της και αρχιζει ακα πιπα αφου με ρωτησε αν θελω καποτα. Αυτο το κοριτσι εχει μια αριστοκρατικη φυσιογνωμία που σπανια συναντας σε δελο. Οι περισσότερες ειναι εκφυλες πουτανες με φατσα και συμπεριφορα πουτανας. Η Μαρια ειναι πολυ γλυκο κοριτσι, ευγενικο, με πολύ αριστοκρατικο προσωπο αν την φανταστείς με ωραιο φορεμα και βαμμένη. Δεν ξερω πως ηρθε εκει και γαμιεται με ολους. Ο πουτσος πεσμένος απο δουλειά. Τον καταπίνει και σπρωχνω το κεφαλι της να τον παρει ολον. Μέσα στο στομα της τον χαιδευε με τη γλώσσα της. Καλη πιπα, οχι αεροπιπα με deepthroat. Εβλεπα το προσωπακι της με τον πουτσο μου στο στομα της και καυλωνα. Αφηνει πουτσο και γλυφει τις μπάλες μου ενω εγω της κραταω τα πλουσια μαλλιά της. Γίνεται πετρα και γλυφει το κεφάλι απο κατω ενω αρχισα να ψυλοχυνω στο στομα της. Μετα ιεραπιστολικο και γερο κοπανισμα που το γουσταρε. Οσο την γαμαγα μάζευα τα βυζια της που ξεχειλιζαν δεξια και αριστερα. Μετα εβαλα χερι στο μουνι και της χαιδευα την κλειτοριδα οσο την πηδαγα. Πόδια στους ωμους και ο πουτσος μου στην μητρα της. Βογγαγε απο καυλα. Πεταχτά στοματοφιλα και ο πουτσος μου να την κοπαναει. Δεν ηθελα γλωσσοφιλα αν και δεν θαλεγε οχι. Μετα έβγαλα καποτα και εχυσα στα ομορφα φυσικά βυζια του 20χρονου κοριτσιου. Ο τσάτσος δεν ενόχλησε παρότι την πηδαγα 20λ. Μετα φιλάκια στα βυζακια και ανανεωσαμε το ραντεβου μας. Πολύ καλο γαμισι. GFE εμπειρία που δεν μου ελεγε οχι σε τπτ. Θα ξανατιμηθει. Καλα γαμησια φιλοι μου. Μάσκες δεν φοραγαμε.. ?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , Jabberwocky και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2020
Είναι η Μαρία η μελαχρινή ψιλονταρτνανέ που δούλευε φυλής 86 πάνω-κάτω; Αν είναι αυτή τότε που τη θυμάμαι δεν έκανε ελεύθερο στοματικό
K
kostasfrg
17 Οκτωβρίου, 2020
Δεν ειναι ψιλονταρντανε. Κανονικο κοριτσι με ωραιο φυσικο στηθος. Τωρα δινει ελεύθερο στοματικο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2