Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Καρολινα εχω παει πολλές φορες. Την γαμουσα οταν πρωτοηρθε στην Ελλαδα, πριν 3,4 χρονια . Ειναι ενα ωραιο γνησιο ξανθο κοριτσι 23,25 χρονων με γαλανα ματια, στρουμπουλη με ωραια μεγάλα βυζια. Ειχε σταματησει 2 χρονια αλλα τωρα ξαναμπηκε στην δουλεια. Ειναι ο τύπος μου. Πριν ηταν 5 κιλα περισσότερα αλλα τωρα εχει αδυνατισει και εχει γινει κουκλαρα. Μπαινω στον οικο. Με γνωριζει, τι κανεις μωρο μ κλπ. Ορθιοι οπως είμαστε στο μικρο υπογειο σαλονάκι, φιλια και χαδια. Εγω ζουλαω τα ωραια κοκκινα βυζια της που τα ειχε βγαλει φορα παρτιδα για ολους. Συνηθωςκυκλοφορει τελειως γυμνη ωστε οποιος μπαινει να βλεπει το ξανθο μουνι της. Μου ανοιγει το φερμουαρ, χωνει το χερι της μεσα και πιανει τον πουτσο μου στο σαλόνι και αρχιζει να τον παιζει. Οπως κανει η Σονια στο Φειδιπιδου 11α. Περασμα στο δωμάτιο και περίμενα. Μόλις μπηκε με χαιρετάει με φιλια και γλυψιματα στο στηθος. Μετα καραμελωμα στα αρχιδια μου που πολυ γουστάρω. Αρχίζει μια ακα πιπα αφου τον καθαρισε με μωρο μαντηλάκια. Τον καταπινε, γλύψιμο στην ουριθρα και παιξιμο με χερι. Πιπιλιζε το κεφαλι πολύ ωρα. Με το αλλο της χερι βασταγε τα αρχιδια μου και χαιδευε απο κατω. Οταν εγινε πετρα σκέφθηκα να την γαμισω αλλα ηταν τοσο ωραια η γλωσσιτσα της που δεν ηθελα να την διακόψω. Επιανα το κεφαλι της με τα δυο μου χερια και το καρφωνα στον πουτσο μου. Δεν ελεγε οχι και συγχρονως βογγαγε. Ενοιωθα το λαρυγγι της στο πουτσοκεφαλο μου. Ετσι εχυσα στο στομα της. Οταν εχυνα πιεσα το κεφάλι της και εχυσα στο λαρυγγι της. Επειδή με γουσταρει γτ την εχω χρονια στανταρακι και εχει παρει φραγκα απο μενα δεν ειπε τίποτα που τα καταπιε. Αν ηταν αλλος μπορει και να φωναζε. Πολύ καλη φαση. Το καταευχαριστηθηκα. Η τσατσα πολυ καλη μου ελεγε τα γνωστά πονηρα. Τι ωραίος που εισαι, γκομενος καθαρος κλπ για να τσιμπησει το μπλε. Εγω πηγα καρφωτος για το ξανθοπουτανο και πέρασα τέλεια. Θεωρώ οτι κανει το καλλιτερο ακα τσιμπουκι στην Φυλης. Βασικά τρεις κανουν το τελειο τσιμπουκι. Η Ιωάννα στο φ69Α, η Ιζαμπελα στο Λιοσιων73Β αλλα η κορυφη είναι η Καρολίνα. Χειροτερο τσιμπουκι κανει η Νελη στο φ109β και η Αμαλια στο Λιοσιων 73Β Αυτα απο μενα. Πιστευω να σας βοήθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kostakis27, aoratos33_2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2020
Σε δύο σημεία θα ήθελα
να σταθώ:
1) η Καρολίνα δεν είχε σταματήσει για δύο χρόνια όπως λες αλλά μερικούς μήνες... Το 2019 δούλευε κανονικά γιατί την έπαιρνα συχνά, όταν ξαναπήγα το φθινόπωρο μάλιστα η συμπαθέστατη τσατσά
μου είχε πει ότι σταμάτησε για πάντα και πήγε να δουλέψει σε μια βιοτεχνία ρούχων Μαλακία
2) Η Καρολίνα κάνει όντως πολύ καλό ακά μπουκιτσί αλλά δεν είναι το καλύτερο στη περιοχή της φυλής.. Όποιος έχει δοκιμάσει Αλιόνα Διδ.18, Τάνια Διδ.27 και Εβελίνα Αχαρνών ξέρει Σπασίκλας
K
kostasfrg
14 Οκτωβρίου, 2020
Φιλε. Ευχαριστώ για τις πληροφοριες. Θα τις τιμησω. Για τα ρουχα ήξερα
14 Οκτωβρίου, 2020
Ευχαριστώ συναγωνιστή για τις πληροφοριες. Η Εβελινα που λες, που ακριβως ειναι?
16 Οκτωβρίου, 2020
παιδες...ποιες απο αυτες κανουν τελειωτικο;;;Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4