Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινη καταθεση λογω απουσιας καποιων στανταρακιων που εχω στην Ιζαμπελα στο Λιοσιων ισογειο.Εχει επιστρεψει υστερα απο αρκετη αποχη.Εμφανησιακα ειναι μια νταρντανορωσιδα με παραπανω κιλα απο οτι δειχνουν οι φωτο του σαιτ.Αυτο που ειδα οτι αλλαξε με την επιστροφη της ειναι το προγραμμα που κανει.Πλεον ανακοινωνεται στο σαλονι ελ.στοματικο τελειωτικο,69,γλυψιμο ορχεων κλπ ολα πλην κωλου δηλαδη.Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο να ετοιμαστω.Το δωματιο και γενικα το Λιοσιων αυτο πλεον ειναι σε παρακμιακη εποχη τοσο απο καθαριοτητα οσο και απο ανεση πχ ντουζιερα χαλασμενη θυμιζει μετριο μπουρδελο.Ηρθε μετα απο λιγο και η κοπελα αρκετα ευδιαθετη και δεκτικη.Προκατ κανει γλυψιμο ρωγες,ρουφηγμα μπαλες κλπ.Οταν εφτασε η ωρα της πιπας ρωτησε πως θελω και αφου της ειπα παρτον ετσι, χωρις δευτερη σκεψη και φυσικα χωρις να σκουπισει με καποιο μωρομαντηλο(και ομολογω οτι δεν τον ειχα και στην πιο καθαρη κατασταση τον πουτσο) τον πηρε στο στομα και τσιμπουκωνε με τις κοκκινες βαμμενες χειλαρες της.Εκανε ντιπ θροτ το εβαζε ολο μεσα,τον εφτυνε,εγλυφε μπαλες και επισης της γαμησα το λαρυγγι χωρις μα και μου.Στη συνεχεια καποτα και με καβαλησε απο πανω και αρχισε να χτυπιεται στον πουτσο μου ενω εγω της εδινα ξυλιες στον ποπο της γιατι ηταν ατακτο και βρωμικο πουτανακι.Οταν κοντευα να χυσω βγαζω καποτα και της τον δινω παλι στο στομα οπου υστερα απο λιγο πηρε τα φλοκια μου με χαρα μεχρι να τα φτυσει στο νιπτηρα.
Η συνευρεση ηταν υπηρεσιακα καλη.Καλες φουλ υπηρεσιες με ταση και για γλωσσοφιλα που φυσικα δεν της εδωσα καθως μου εδωσε την εντυπωση βρωμικης πουτανας.Ηταν και υδρωμενη και κολλαγε κατα τη διαρκεια της συνεδριας.Εν κατακλειδι οτι λεει ο τιτλος Βρωμικη πουτανα,βρωμικο μπουρδελο,βρωμικο γαμησι!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, Μινώταυρος 45, Johnny87 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2020
Μη λες τετχια γιατι βλεπω τον σπιρτουλη να το γυριζει σε manual Μεγάλο χαμόγελο
12 Οκτωβρίου, 2020
Θα μπορούσες να ζητήσεις αλλαγή δωματίου και σεντόνι μίας χρήσης..Θα κολλήσεις κανά δερματικό ή και κορονοϊό !!
Εγώ πάντα ζητάω πετσέτα και σεντόνι μιας χρήσης και να φοράει η κοπέλα μάσκα !
Ο κορονοϊός υπάρχει,δεν είναι μούφα.
Έλεος δηλαδή !! ΘυμόςΘυμόςΘυμόςΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
12 Οκτωβρίου, 2020
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο spirtoulis εισαι θεος respect!!!Μας ψυχαγωγεις τα μαλα που λεει και ενας ομοιος σου!!!
13 Οκτωβρίου, 2020
Ωραια κριτικη φιλε!! Ναι! Να σε ρωτησω ομως δεχτηκε να την χυσεις στο στομα?Χμμμ; Το περιλαμβανει αυτο στο προγραμμα της?ΕμμμμΧμμμ; Σε ρωταω, γιατι σκεφτομαι να την τιμησω!Κατσικογάμης
13 Οκτωβρίου, 2020
Ευχαριστώ ΓλώσσαΓλώσσα
Η υγεία πάνω από όλα.Το λέω ειδικά σε εσένα που πιστεύεις ότι δεν υπάρχει κορονοϊός !!
13 Οκτωβρίου, 2020
Σωστος. Εγω παντα την χυνω στο στομα. Βγαζει την γλωσσα να βλεπω την κρεμα μου στην γλωσσιτσα της. Καυλα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6