Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφθηκα ξανά την Πάολα στο 13, ένα πρωινό Τετάρτης. Παρόλο που έχω ξαναγράψει κριτική για την Πάολα, πιστεύω ότι πρέπει να γράψω δύο λόγια και για την πρόσφατη μου επίσκεψη μιας και πέρασε πολύς καιρός από την προηγούμενη.
Πρωινό Τετάρτης λοιπόν, και έναν ολόκληρο χρόνο μετά την πρώτη φορά που την επισκέφθηκα, αναρωτιόμουν αν θα περάσω το ίδιο καλά. Πλήρωσα το αντίτιμο με έξτρα 69 και αμέσως πέρασα στο δωμάτιο, το οποίο θα χαρακτήριζα πολύ μικρό και περίμενα να έρθει το κορίτσι.
Για άλλη μια φορά μπήκε μέσα στο δωμάτιο άνετη και οι κινήσεις της πρόδιδαν από την αρχή ότι δεν βιάζεται καθόλου και με καλωσόρισε με την παθιάρα φωνή της.
Για την εμφάνιση της έχω γράψει στην προηγούμενη μου κριτική και πιστεύω ότι δεν έχει αλλάξει.
Χαλαρή κουβεντούλα για κάνα δυο λεπτάκια, κατά την διάρκεια της οποίας έβγαλε τα ρούχα της και ξάπλωσε μαζί μου, όπου τα χάδια και τα φιλιά αλλά και η ανταπόκριση της, μου θύμισαν ότι πρόκειται για γυναίκα που φαίνεται να το απολαμβάνει ειλικρινά, κάτι που με φούντωσε σε δευτερόλεπτα, και έκανα την σκέψη πως αν προχωρήσουμε σε άλλα προκαταρκτικά, η επίσκεψη θα τελείωνε απίστευτα πρόωρα.
Κάπου εκεί συνειδητοποίησα ότι ήθελα να μπω βαθιά μέσα της, εδώ και τώρα που λένε, και κατά κάποιο τρόπο φάνηκε να το κατάλαβε, ώστε πολύ σύντομα βρέθηκε να είναι ανάσκελα και να έχει ανοίξει τα πόδια της κι εγώ από πάνω της, να μπαίνω βαθιά και να απολαμβάνω το πόσο υγρή ήταν.
Απόλαυσα, αλλά και τολμώ να πω απολαύσαμε και οι δύο αυτήν την στάση, σε έναν ρυθμό ούτε γρήγορο, αλλά ούτε και αργό..
Δεν πρόλαβα να ζητήσω αλλαγή στάσης, αλλά ούτε και μου πέρασε από το μυαλό και τελείωσα ακριβώς εκεί..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
206
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , rimondi

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού