Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινες καυλες και επισκεψη στον οικο. Η Ιωαννα είναι μια γεματη κοπελλα με ωραιο φυσικο βυζι, στητο, 20 με 25. Δινω το μπλε και μπαινω. Την ωρα που επλενα το εργαλείο μπηκε. Ασε μου λεει θα στον πλυνω εγω και θα στον σκουπισω. Οκ της λεω. Μετά στο κρεβάτι, ξαπλωνω και ερχεται αναμεσα στα πόδια μου γονατιστη να μου ρουφαει τις μπάλες. Ρουφαγε ενα ενα τα μπαλακια σαν τρελλη. Γουσταρει να ρουφαει μπάλες πιο πολυ απο πουτσα. Πιανω το κεφαλι της και το κολλαω στις μπαλες. Μπουκωθηκε και τα πηρε και τα δυο και ταγλυφε με την γλωσσιτσα της μεσα στο στομα της. Την σταματαω και της δίνω ακα τον πουτσο μου. Με την γλωσσα της εγλυφε την τρύπα μου που ψιλοεχυνε. Δεν μπορουσε ολον παρότι προσπαθησε. Μετα cow οπου εχυσε. Ιεραποστολικο οπου εγλυφε το χερι μου και μου ελεγε θελω 2 πουτσες,να με γαμας και να γλυφω. και τα χοντρα μπουτακια της στο ωμο. Βγαζω καποτα και λιγο παιξιμο με το χερι της και καταθεση στα βυζια της.Γουσταρει παρτουζα. Αν βρω συναγωνιστή θα την πάρουμε παρτουζα γτ το θελει η γκομενα. Μάσκα δεν φοραγε. Αυτα απο μενα. Καλη φαση και την Ευχαριστήθηκα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Tigerhead

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού