Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 303 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περασμα απο τον οίκο μεσημερι. Νεα κοπέλα Ιζαμπελα. Ειναι μια γεματουλα ψηλη ξανθια κοπελλα, με 2αρι φυσικο στητο στηθος, κωλαρα, και ξυρισμενο καθαρο μουνι. Στις φωτο στο site ειναι 5,6 κιλα πιο αδυνατη απο την πραγματικοτητα Μπαινει στο δωμάτιο και αρχιζει γλωσσοφιλα στομα και στην κοιλιά μου. Μετα γονατιζει αναμεσα στα ποδια μου και γλυφει αρχιδια και ακα πουτσο αφου με ρωτησε. Της έσπρωχνα το κεφαλι να παρει βαθια το πουλι μου και δεν έλεγε τιποτα. Βαθυ λαρυγγι. Απο οτι καταλαβα της αρεσει να γλυφει και φτιαχνεται ετσι.. Μετα ιεραποστολικο και φουλ γλωσσοφιλα βαθιά με παθος. Οπως ξάπλωσε ανασκελα ανοιξε τα μπουτια και περιμενε να την γαμισω. Οσο άνοιγε την καποτα της εκανα πινέλο με το πουτσοκεφαλο στο μουνι. Οπως ημουν Θα μπορούσα να της το βαλω και χωρίς καποτα. Δεν μου ελεγε σε τπτ οχι. Φοβήθηκα ομως και προτίμησα να την γαμισω με καποτα. Μου εχει τυχει άλλες δυο φορές πουτανες να μου προσφερουν ακαποτο σεξ. Η καποτα που ειχε ηταν μικρη και μου εσφιγγε τον πουτσο Δυνατες πουτσιες που βογγαγε και με φιλαγε παντου. Μετα εβγαλα καποτα και την εχυσα στα υπεροχα βυζια της. Η Ιζαμπελλα ειναι μια πολύ θερμη, ψηλη βαμμενη ξανθια γεματουλα κοπελα με 2αρι φυσικο στητο στηθος, οχι πολυ ωραια, αλλα γουσταρει το γαμισι, ειναι υπακουη και προσπαθεί να ευχαριστησει τον πελάτη της. Θα ξαναπάω μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
922
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny87, Constantinos27, spirtoulis(2)

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2020
Δεν είναι καινούρια.Εδώ και 3 χρόνια δουλεύει εδώ,απλώς έλειπε αρκετό καιρό.
05 Οκτωβρίου, 2020
Οκ φιλε. Εγω τωρα την πηρα για πρωτη φορα και ειναι 10 κιλα παραπανω απο τις φωτο στο site.
12 Οκτωβρίου, 2020
ποιες προσφέρουν ακάποτο γαμήσι για να ξέρουμε να φυλαγόμαστε;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 201520
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3