Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη τριτη απογευμα στη φιλης μετα απο αρκετο καιρο,και αφου γυρισα μερικα μπουρδελα στη φιλης και στη γυρω περιοχη τελικα αποφασισα να παω με την τζανινα που ειναι στη φωκαιας 25Α στο κατω.Μπηκα μεσα,η τσα2 ηταν πολυ φιλικη ο χωρος αρκετα καθαρος,εδωσα τα χρηματα και μπηκα στο δωματιο και περιμενα τη τζανινα,η τζανινα εχει αρκετα ομορφο και καυλωτικο προσωπο ειναι 1,70μ περιιπου,με ξανθα μακρυα μαλια βαμενα και ενα τατουαζ πισω στο μεση,και λεει οτι ειναι απο τη ρουμανια.Εχει και ωραιο σωμα σφυχτο με καλες αναλογιες 2αρι βυζι φυσικο και καλο σφυχτο κωλαρακι.Μολις μπηκε μεσα η τζανινα ειπαμε τι κανεις κλπ και μετα αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω στο σωμα στο στηθος ,και το ιδιο και αυτη,αλλα οχι στο στομα,δεν δεχετε φλωσοφυλα.Μετα μου εβαλε καποτα και μου ειπε τι θελεις να κανουμε και της ειπα να ξαπλωσει για να την γλυψω στο μουνακι της,που ηταν καθαρο και ειχε ωραια γευση,και μετα την στηνω για ιεραποσδτολικο οπου την σφυροκοπησα λιγακι,και μετα της λεω ελα απο πανω για 69,μετα απο λιγο αλαζουμε και την στηνω στα 4 για πισοκολητο οπου μετα απο ενα εντονο δυνατο πηδημα εχυσα μεσα στο αρκετα σφυχτη μουναρα της..Η τζανινα κατα ολη τη διαρκεια του σεξ ελεγε και διαφορα καυλωτικα σε καλη ελληνικη προφορα,"σκυσε με" "χυσε μου τη μουναρα μου" "ετσι γαμια μου" ... Ηταν μια πολυ καλη συνευρεση με τη τζανινα την συνηστω ανεπιφυλακτα στο καθενα..΅Ευχαριστω τζανινα μωρακι θα τα ξαναπουμε συντομα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζανίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
geny24
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
297
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, perseas, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού