Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μερικές επισκέψεις σε κάνα δυό στούντιος και μη βρίσκοντας αυτό που ζητούσα,είπα να κάνω μιά βόλτα από την Φυλής γιά να ξεχαρμανιάσω.Κατέληξα στο νούμερο 71Α όπου ήταν η γνωστή Μπάρμπαρα.Η τσατσά δεν βγήκε καν από το δωματιάκι της,μόνο η Μπάρμπαρα με νάζι και κούνημα,νταρντανομούνα θα έλεγα,άρχισε να λέει ότι κάνει και έξτρα στο δωμάτιο.Όταν την ρώτησα τι έξτρα κάνει μου είπε,"πες μου τι θες εσύ και θα σου πω'.Πρωκτικό της απαντάω,"εντάξει",μου λέει,"με 20 ευρώ".Συν 20,την ρωτάω."Όχι,20 όλα μαζί"μου απαντάει.Δεν γαμιέται λέω,το πολύ πολύ να χάσω 20 ευρώ.Αφού γλύτωσα τα αντίστοιχα 100 που θα έδινα στο στούντιο,και μπήκα.Παιδιά μιλάμε άπαιχτη!Παρ'όλο που ήμουν καθαρός φρεσκοπλυμένος μου λέι,"σε πειράζει να στον πλύνω;"Καθόλου απαντώ και με πηγαίνει στον νηπτήρα που μου έκανε ένα πλύσιμο,σκέτη μαλακία!Παρα λίγο να χύσω εκεί!Μετά πίπα αργή,βαθιά με φτυσίματα και βογγητά,ενώ εγώ της έβαζα δάχτυλα παντού αδιαμαρτύρητα!Κατόπιν έβαλε την καπότα με τέτοια μαεστρία που κοίταξα να δω αν πραγματικά την είχε φορέσει.Με καβάλησε και άρχισε να χορεύει πάνω στο παλούκι βογγόντας και κάνοντας απίστευτα ψαλίδια.Μόνο πιρουέτες δεν έκανε.Είχα μείνει μαλάκας,ούτε που κουνιόμουν.Ξαφνικά γυρνάει και μου λέει με λάγνο ύφος,"μη μου χύσεις.Θέλω να μου σκίσεις τον κώλο".Γύρισε μόνη της στα τέσσερα και μου τον οδήγησε στη πολυπόθητη τρύπα!Πήγα στην αρχή να κάνω σιγά αλλά αυτή με παρότρυνε να την σφυροκοπήσω!!!Ε εκεί δεν κρατήθηκα άλλο και κατέθεσα.Με κράτησε λίγο σφιχτά μέσα της και μετά αφού με ευχαρίστησε και μου είπε να είμαι πάντα καλά ντύθηκε και βγήκε.Στην έξοδό μου με ξαναχαιρέτησε και με ευχαρίστησε.Και όλα αυτά με 20 ευρώ.Λογικά σκεφτόμενος κατέληξα στο συμπέρασμα ή ότι αυτή η κοπέλα είναι εντελώς κυκλοθυμική και είναι λαχείο το πως θα την πετύχεις ή ότι ή κρίση έχει χτυπήσει κόκκινο και κάνεις παπάδες με 20 ευρώ.Όπως και νά'χει πάντως εγώ πέρασα υπέροχα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.087
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού