Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αλάνιαΜατάκι
Τελειώνοντας σήμερα την δουλειά και έχοντας τρομερές καύλες είπα να κατέβω για κανά ξελαφρωμα. Είχα όρεξη για κώλο ? περασα λοιπόν για αρχή από Φωκαιας 27 25 17 15 13 είδα και δυό καινούργιες κατέληξα τελικά Φιλιπιδου 11β περιμενα να δω την Άννα αλλά τελικά ήταν η Αλινα προκειτε για μια λεπτή ξανθιά καυλιτσα γύρω στα 30 με μικρό βυζί και τέλειο κωλαράκιΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Με καυλωσε από το σαλόνι.
Περνάω κατευθείαν δωμάτιο και περιμενω . Μετά από λίγο έρχεται το μωρό λίγο κουβεντουλα και μετά αρχίζει με χαδάκια αρχίζω και εγώ να την γλυφω τα βυζάκια και προχωράω για το μουνάκι τής είχε τέλεια γεύση άρχισε να βγάζει κραυγουλες ηδονής και το μουνάκι τής να κατεβάζει υγρά, γυρνάει και με αρχίζει σε τσιμπουκι ακα και να με κοιτάει με καυλα στα μάτια, μετά από ένα απολαυστικό τσιμπουκι την βάζω από πανω , η γκόμενα είχε καυλώσει για τα καλάΝαι!Ναι! χοροπηδαγε σαν τρελή πανω στον πουτσο μου σε μια στιγμή άρχισε να χυνει ???και τα μπούτια μου γεμισαν υγρά καυλώνω περισσότερο και την γυρνάω σε ιεραποστολικό για να'χω τον έλεγχο καί αρχίζω να την γαμάω βαθιά και με δυναμη Ναι!Ναι!Ναι!πέσανε και μερικά φιλάκια, μετά από λίγο ήρθε το τέλος στραγγίζοντας μέχρι και την τελευταία σταγόνα μέσα στο μουνάκι τής .
Λίγο κουβεντουλα μετά μου λέει πότε δουλευει και έξοδο.
Η Αλινα είναι μια καλή επιλογή σίγουρα θα ξαναπροτιμιθει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Thanosm(2)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
524
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ημεδαπος , flynow και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2020
Ακαποτος μπηκες;;;
26 Σεπτεμβρίου, 2020
Κανει καλο γαμισι και δινει γλωσσοφιλα. Μονο το προσωπο ειναι κατω του μετρίου και βυζι ανύπαρκτο. Την εχω τιμησει 1,2 φορές
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2