Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δε θα αραδιασω πολλά την κοπέλα την ξερουμε και όσα έχουν γραφτεί ισχύουν... και για την 2η καποτα χωρίς κόστος αν τελειώσεις γρήγορα την πρώτη φορά (παίζει να είναι η μόνη που το κανει-άλλη μια φορά η Πωλινα από Καλύμνου μου τοχε προτείνει φάση 5 χρόνια πριν) και για την διάθεση της κοπέλας να σε ικανοποιήσει....

Είναι ο σωματοτυπος πετιτ που λέμε...

απλά πριν μπει άκουγα πολύ βήχα ρε αδελφέ και όταν μπήκε της λέω "τι φάση ;; covid;;;" έτσι να γελάσουμε.... και μου απαντάει "μπα .. δεν τα πιστεύω εγώ αυτά..."....

Τα συμπεράσματα δικά σας....

Η συνάντηση έγινε καμία 10αρια μέρες πριν δεν θυμάμαι ακριβώς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.839
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Paliotsarkadoros, perseas, Ημεδαπος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2020
Το γεγονος οτι δεν πιστευει το παραμυθι του κοροιδοιου ειναι θετικο.Παραμυθι οχι απ την πλευρα του αν υπαρχει η οχι αλλα το κατα ποσο σοβαρος και επικινδυνος ειναι συμφωνα με αυτα που μας λενε τα τσιρακια της ΝΤΠ.Το 50% παγκοσμιως αν οχι παραπανω εχει καταλαβει το παραμυθι που παιζεται...
24 Σεπτεμβρίου, 2020
Άρα λοιπόν... αφού είναι ακινδυνος και προφανώς δεν έχεις θέμα να κολλήσεις... στην περίπτωση που έχεις έναν γονιό μιας μεγαλουτσικης ηλικίας πχ 75... με έστω καρκίνο (μακρυά από μας) ή κάποιο ζαχαρο πχ... θαντον σφικταγκαλιαζες χωρίς τύψεις σωστά;;; αφού... δεν είναι και πολύ σοβαρός και επικίνδυνος ο ιός σωστά;
24 Σεπτεμβρίου, 2020
Εγω αν οντως φοβομουν τοι ιο για μενα η δικους μου ανθρωπους πολυ απλα δεν θα παταγα καν πχ σε μπουρδελα(που οπως και να το κανουμε δεν παιζει προστασια οτι και αν κανεις γιατι μιλαμε για αμεση επαφη με οτιδηποτε κοινοχρηστο εκει απ την τανα μεχρι τον καναπε του σαλονιου) και οπουδηποτε αλλου υποτιθεται επικινδυνα.Η γνωμη μου ειναι οτι ειναι απλα ενας ιος "αφορμη" για την καταρευση της παγκοσμιας οικονομιας και της επιβολης νεων μετρων στις ζωες μας.Να εισαι σιγουρος οτι κανενας πολιτικος δεν νοιαζεται για εμας...
13 Οκτωβρίου, 2020
Ο κορονοϊός υπάρχει,το λένε όλοι οι γιατροί.
Αν φοράτε μάσκα και δεν κάθεστε αρκετό χρόνο στο δωμάτιο,η πιθανότητα μετάδοσης είναι χαμηλή.
Αν ήταν επικίνδυνα τα μπουρδέλα ακόμα και με μάσκες,θα τα είχε κλειστά ακόμα η κυβέρνηση.
ΦΟΡΑΤΕ ΜΑΣΚΑ.ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4