Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πριν απο περιπου ενα μηνα επισκευτικα τον εν λογο σπιτι συνβουλευωμενος ολες τις καλες κριτικες για την χριστινα.

βλεπετε ειχα πολλα χρονια να παω σε σπιτια και ηθελα κατι καλο και να μην κακοπεσω...

μπαινοντας λοιπον πρωινο σαββατου ρωταω την υπηρεσια για το πια κοπελα ειναι και μολις μου λεει για την χριστινα λεω ευτυχως. οταν την ειδα κιολας καθε μου αναστολη εφυγε...

περναω μεσα στο δωματιο και χωρις καθηστεριση ερχετε το χριστινακι.

το σωμα τις για το δικο μου τα γουστα ειναι εκπληκτικο, το στηθος να ειμαι εικλρινης δεν το θυμαμε (ειχα και αγχος βλεπετε) οποτε μπαινοντας αρχισε ενα ψιλο show το οποιο χωρις να μην ειναι καλο μου φανηκε αρκετα ψευτικο, οχι οτι περιμενα τιποτε αλλο.

μετα απο καποια σχετικα χαδακια πλησιαζει την επιμαχη περιοχη, περναει την σαμπρελα και αρχιζει ενα τσι**** που ναι μεν εκανε την δουλεια του αλλα δεν τρελαθηκα κιολας

αμεσως μετα περνοντας στην κλασσικη σταση διαπιστωνω οτι δεν εχω φτασει στο επιθυμητο σταδιο στησης. μου λεει η κοπελα "ως επεσε"...( στα υπερ της μιας και δεν με μπλοκαρε)...

οποτε της λεω ελα να τελειωσω με τσ****** και αλλη φορα τα ξαναλεμε.

ετσι και εγινε.

η εμπορια μου δεν ηταν απο τις καλυτερες αλλα οπως προειπα ειχα παει αρκετα αγχωμενος.

εαν θα ξαναπαω? σιγουρα ναι, μιας και μου φαινετε οτι μπορεις να περασεις πολυ καλες στιγμες μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
34
Πόντοι:
1.295
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού