Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Ύστερα από περίπου 10 με 15 επισκέψεις στη Νατάσα, μία κριτική θα ήταν βοηθητική για τους συναγωνιστές. Κατ' αρχάς μιλάμε για το νέο οίκο Κολωνού 48 αριστερά. Η Νατάσα δουλεύει σερί απογευματινή και βραδινή βάρδια. Οι περισσότερες καταθέσεις μου έχουν γίνει απόγευμα καθημερινής και 1-2 Σαββατοκύριακο μεταμεσονύχτια (όπου κυρίως το Σάββατο μετά τις 12 μπαινοβγαίνουν πολλά πιτσιρίκια για καβλάντα και γίνεται χαμός). Η Νατάσα είναι 45άρα milf, σχετικά ψηλή, με καλοδιατηρημένο για την ηλικία της σώμα, μικρά βυζάκια (2άρια), ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, λίγο χαλαρή κοιλίτσα, σταρένια επιδερμίδα και συνήθως εμφανίζεται με μαύρο ή κόκκινο κομπινεζόν και μαύρα πορνοπάπουτσα. Τα δωμάτια είναι καθαρά, η τσάτσα νορμάλ από ευγένεια και τηρεί το 10λεπτο, ενώ και στο χτύπημα της πόρτας υπάρχει μία ανοχή 2-3 λεπτών max. Σημειωτέον ότι εκτός από τα 2 δωμάτια (τα μικρά) πάνω, υπάρχει κι ένα μεγάλο στο υπόγειο που, όταν για παράδειγμα δινώ 20 € για διπλό χρόνο, το προτιμώ.
Η πορνική ρουτίνα της Νατάσας είναι αρκετά αισθησιακή, αφού μπαίνοντας βγάζει το κομπινεζόν και ενίοτε τα πορνοπάπουτσα (εγώ της το ζητάω, μη ...."χαρακωθούμε" με τις τακουνάρες). Ξεκινάει με χαμούρεμα και τρίψιμο του κορμιού τους πάνω μου, φιλιά στο σώμα και το λαιμό και γλωσσόφιλα βαθιά, που φαίνεται πως της αρέσουν, προφανώς εάν κάποιος είναι καθαρός. Η πίπα της (αφού ρωτήσει) είναι άνευ προφυλακτικού, βαθιά, αισθησιακή, με ρυθμό και χωρίς χρήση χεριού, ενώ κάνει και αρχιδογλείψιμο, μαεστρικό. Κατά καιρούς έχω δοκιμάσει και 69, όπου το μουνάκι της είναι πεντακάθαρο και μυρωδάτο. Η πίπα της εύκολα μπορεί να γίνει τελειωτική, οπότε μετά από λίγο της ζητάω να με καβαλήσει, όπου χτυπιέται σε ικανοποιητικό ρυθμό. Έπειτα την γυρίζω στα 4 και στο τέλος την γυρνάω ιεραποστολικά, όπου είτε τελειώνω, είτε βγάζω προφυλακτικό και της τον δίνω ξανά στο στόμα,, για να χύσω πάνω στη γλωσσάρα της. Όταν είναι από πάνω και ιεραποστολικά, της δίνω αβέρτα γλωσσόφιλα και ποτέ δεν λέει όχι, συμμετέχει μάλιστα με ακόμα πιο βαθιά φιλιά. Προφανώς πηγαίνω πάντα καθαρός και ξυρισμένος. Τίμια milfαρα, λοιπόν, η Νατάσα, ευγενική και δεκτική στις εναλλαγές στάσεων. Τιμάει 100% το 10€. Η τσάτσα όπως τα είπα παραπάνω, ενώ την έχω δει να διώχνει κατά καιρούς κάτι τελειωμένα Πάκια, τους μπίχλες, τους μεθυσμένους και τα πιτσιρίκια που φωνάζουν και έρχονται για καβλάντα τη νύχτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Πρυτανης, perseas, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού