Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα και απο μενα, εκανα την καθιερωμενη μου τσαρκα καθως και οι καυλες δεν τελειωνουν ποτε, Σαββατο βραδυ, τσαρκαρα μια βολτα απο το Γκαζι να δω τι παιζει, με τα πανακριβα στουντιο του 50 αρικου, λεω και δεν παω φυλης , καθως ημουν σιγουρος οτι θα βρω καλα κομματια με το 20αρικο!Γερο-μύστης Εκανα μια βολτα απο αρχη της φυλης και μετα πηγα στην καθετη οδο φιλιππιδου στο 11α να βρω την αλβανιδουλα Σονια, ειχα τσαρκαρει πιο παλια, αλλα δεν ειχα περασει, αλλα τωρα ομως , με το που εφτασα και μπηκα αρχισε τα κωλοτριψιματα, εβαλε και το χερι της μεσα στο μποξερακι , και μου ξυπνησε το μικρο μου! Εδωσα το 20αρικο μπηκα στο δωματιο και περιμενα , λιγη ωρα! Μπηκε και η κουκλιτσα, εβγαλε στο στριγκακι της, και μου αρχισε μια πιπα ανωτερης κλασης, και εγω ταυτοχρονα επαιζα το μουνακι της! Δεκτικη σε ολα μαγκες... μπραβο το κοριτσι! Το καλυτερο ομως το αφησα για το τελος, με το που μου πηρε πιπα τελειωσα γρηγορα, και μου λεει το γαματο μην αγχωνεσαι, αντεχεις και για 2ο γυρο, εχουμε χρονο!! Εκει τα ειδα ολα... τιμια η αλβανιδουλα,, της λεω βεβαια.. φωναζει λοιπον την ευγενικη τσατσα να της φερει την 2η καποτα. Με αρχιζει λοιπον παλι με τσιμπουκαρα, μεχρι να γινω πυραυλος, αλλαξαμε 2 στασεις,, και τελειωσα στα βυζακια της, οπου γουσταρε πολυ!! Δηλαδη με λιγα λογια εχυσα 2 φορες με ενα 20αρικο!!Ναι! Ναι! Θα ξανατημηθει καποια στιγμη,Έρωτας καθως εχω να δω αρκετα σπιτακια στη φυλης και τα περιχωρα! Αυτα απο μενα , και καλα γαμησια να εχουμε !Γερο-μύστηςΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 socratis969, olddog, kaavlas και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2020
Η Σονια ειναι εγγύηση. Την εχω γαμισει πολλές φορές. Κανει και γλυφοκωλι αν εισαι καθαρος και παρφουρμαρισμενος. Μου ειχε βγαλει τον πουτσο στο σαλόνι.. Χαχα
20 Σεπτεμβρίου, 2020
αν κανει γλυφοκολι, αξιζζει να παμεΝαι!Ναι!
20 Σεπτεμβρίου, 2020
Σ'ωραίος ρεεέεεεε τύπε! Κουλ
12 Μαΐου, 2021
Δλδ οπος λεμε ενα συν ενα δωρο ενα πραμα ???????
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4